Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна Аудіо Михаїл (Зінкевич), митрополит
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Передача «Благо» 8 липня 2018 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання 5-ї неділі після П’ятдесятниці (про зцілення розслабленного). Протоієрей Андрій Власенко – про мандри апостолів. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про апостолів Петра і Павла.
Передача «Благо» 1 липня 2018 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання 5-ї неділі після П’ятдесятниці (про зцілення біснуватого юнака). Протоієрей Михайло Онищук, луцький міський декан, настоятель парафії Холмської ікони Божої Матері в обласному центрі, – про віру в прикмети й забобони. 46-й випуск передачі «Що каже священик» – спільного проекту телестудії єпархії «Собор» і телеканалу «Нова Волинь».
Передача «Благо» 24 червня 2018 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про важливість прийняття святих Христових таїн. Протоієрей Андрій Власенко – про Святу Софію Константинопольську. «Українське радіо» – про падіння Константинополя.
Передача «Благо» 6 травня 2018 року Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла «12 каналу» про звернення Президента України щодо надання Томосу про автокефалію Українській Православній Церкві. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 5-ї неділі після Пасхи (розмова з самарянкою) та Великомученика Георгія Побідоносця (6 травня).
Інтерв’ю до Різдва 4 січня 2017 р. Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла для обласного радіо з нагоди Різдва Христового.
Проповідь на Димитрія Солунського 8 листопада 2017 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці. Відео єпархіальної телестудії «Собор».
Слово на похороні Миколи Романюка 5 лютого 2017 р. Слово митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення чину похорону луцького міського голови Миколи Романюка у кафедральному соборі Святої Трійці.
Передача «Благо» 5 лютого 2017 року Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла суспільно-політичному ток-шоу «Протилежний погляд Live» в ефірі державного телеканалу «Нова Волинь». Олександр Биструшкін – про євангельське читання неділі про митаря і фарисея. Протоієрей Віктор Пушко – про підготовчі неділі до Великого посту.
Передача «Благо» 8 січня 2017 року Різдвяне вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі після Різдва Хритстового. Володимир Клименко – про значення Різдва Христового.
Передача «Благо» 11 грудня 2016 року Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла програмі «Що каже священик» на державному телеканалі «Нова Волинь». Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 27-ї після П’ятдесятниці (зцілення скорченої жінки в суботу). «Українське радіо» – про апостолькі шляхи Андрія Первозваного (13 грудня). Мирослава Скрипка – про великомученицю Варвару (17 грудня).
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери