Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Михаїл (Зінкевич), митрополит
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Передача «Благо» 12 липня 2020 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання 5-ї неділі після П'ятдесятниці (зцілення гадаринських біснуватих). Протоієрей Віктор Пушко – про апостолів Петра і Павла.
Передача «Благо» 19 квітня 2020 року Пасхальне вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла.
Передача «Благо» 16 лютого 2020 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання неділі про блудного сина.
Передача «Благо» 2 лютого 2019 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання неділі про Закхея. «Українське радіо» – про преподобних Максима Сповідника та Максима Грека (3 лютого).
Передача «Благо» 28 квітня 2019 року Пасхальне вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла.
Проповідь у неділю 35-ту після П’ятдесятниці 27 січня 2019 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці. Відео єпархіальної телестудії «Собор».
Проповідь у с. Черкаси 18 листопада 2018 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення Божественної Літургії у храм Великомучениці Варвари с. Черкаси Ковельського районного деканату.
Передача «Благо» 28 жовтня 2018 року Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла телеканалу «Еспрессо». Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 21-ї неділі після П’ятдесятниці (притча про сіяча). Протоієрей Андрій Власенко – про українські дерев’яні церкви (2-га частина).
Передача «Благо» 21 жовтня 2018 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про вшанування всіх волинських святих (23 жовтня). «Українське радіо» – про іконоборство й отців Сьомого вселенського собору.
Передача «Благо» 2 вересня 2018 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання 14-ї неділі після П’ятдесятниці (про покликаних на весілля). Протоієрей Андрій Власенко – про святині Йорданської долини та Мертвого моря.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери