Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Михаїл (Зінкевич), митрополит
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Передача «Благо» 2 травня 2021 року Пасхальне вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Протоієрей Віктор Пушко – про значення Воскресіння Христового.
Слово на похороні Сергія Сулими 7 квітня 2021 р. Слово митрополита Луцького і Волинського Михаїла на похороні Сергія Сулими, головного сержанта гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти військової частини А3892. Аудіо інформаційної служби єпархії.
Передача «Благо» 10 січня 2021 року Вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла (Зінкевича) з нагоди Різдва Христового. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі після Різдва Христового.
Передача «Благо» 12 липня 2020 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання 5-ї неділі після П'ятдесятниці (зцілення гадаринських біснуватих). Протоієрей Віктор Пушко – про апостолів Петра і Павла.
Передача «Благо» 19 квітня 2020 року Пасхальне вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла.
Передача «Благо» 16 лютого 2020 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання неділі про блудного сина.
Передача «Благо» 2 лютого 2019 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання неділі про Закхея. «Українське радіо» – про преподобних Максима Сповідника та Максима Грека (3 лютого).
Передача «Благо» 28 квітня 2019 року Пасхальне вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла.
Проповідь у неділю 35-ту після П’ятдесятниці 27 січня 2019 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці. Відео єпархіальної телестудії «Собор».
Проповідь у с. Черкаси 18 листопада 2018 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення Божественної Літургії у храм Великомучениці Варвари с. Черкаси Ковельського районного деканату.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери