Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Михаїл (Зінкевич), митрополит
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Передача «Благо» 5 травня 2024 року Пасхальне вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Протоієрей Віктор Пушко – про Воскресіння Христове.
Передача «Благо» 16 квітня 2023 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – вітання зі Світлим Воскресінням Христовим.
Передача «Благо» 8 січня 2023 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – вітання з нагоди Різдва Христового. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі після Різдва (про пророцтва народження Спасителя). Володимир Клименко – про значення народження Месії.
Слово на похороні Іллі Симоновича 8 березня 2022 р. Слово митрополита Луцького і Волинського Михаїла у кафедральному соборі Святої Трійці на похороні Іллі Симоновича.
Передача «Благо» 2 травня 2021 року Пасхальне вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Протоієрей Віктор Пушко – про значення Воскресіння Христового.
Слово на похороні Сергія Сулими 7 квітня 2021 р. Слово митрополита Луцького і Волинського Михаїла на похороні Сергія Сулими, головного сержанта гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти військової частини А3892. Аудіо інформаційної служби єпархії.
Передача «Благо» 10 січня 2021 року Вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла (Зінкевича) з нагоди Різдва Христового. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі після Різдва Христового.
Передача «Благо» 12 липня 2020 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання 5-ї неділі після П'ятдесятниці (зцілення гадаринських біснуватих). Протоієрей Віктор Пушко – про апостолів Петра і Павла.
Передача «Благо» 19 квітня 2020 року Пасхальне вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла.
Передача «Благо» 16 лютого 2020 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання неділі про блудного сина.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери