Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна Аудіо Михаїл (Зінкевич), митрополит
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Передача «Благо» 6 травня 2018 року Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла «12 каналу» про звернення Президента України щодо надання Томосу про автокефалію Українській Православній Церкві. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 5-ї неділі після Пасхи (розмова з самарянкою) та Великомученика Георгія Побідоносця (6 травня).
Інтерв’ю до Різдва 4 січня 2017 р. Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла для обласного радіо з нагоди Різдва Христового.
Проповідь на Димитрія Солунського 8 листопада 2017 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці. Відео єпархіальної телестудії «Собор».
Слово на похороні Миколи Романюка 5 лютого 2017 р. Слово митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення чину похорону луцького міського голови Миколи Романюка у кафедральному соборі Святої Трійці.
Передача «Благо» 5 лютого 2017 року Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла суспільно-політичному ток-шоу «Протилежний погляд Live» в ефірі державного телеканалу «Нова Волинь». Олександр Биструшкін – про євангельське читання неділі про митаря і фарисея. Протоієрей Віктор Пушко – про підготовчі неділі до Великого посту.
Передача «Благо» 8 січня 2017 року Різдвяне вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі після Різдва Хритстового. Володимир Клименко – про значення Різдва Христового.
Передача «Благо» 11 грудня 2016 року Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла програмі «Що каже священик» на державному телеканалі «Нова Волинь». Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 27-ї після П’ятдесятниці (зцілення скорченої жінки в суботу). «Українське радіо» – про апостолькі шляхи Андрія Первозваного (13 грудня). Мирослава Скрипка – про великомученицю Варвару (17 грудня).
Передача «Благо» 7 серпня 2016 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про святкування Хрещення Русі-України – в ефірі «5 каналу». Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про християнське милосердя для цього ж ЗМІ. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 7-ї після П’ятдесятниці (зцілення двох сліпих). Луцький міський декан протоієрей Михайло Онищук – про віру в прикмети й забобони. Настоятель парафії Великомученика й цілителя Пантелеймона в с. Рованці Луцького районного деканату протоієрей Сергій Коць – про цього угодника Божого (9 серпня).
Передача «Благо» 31 липня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про свято рівноапостольного князя Володимира Великого (28 липня) та День Хрещення Київської Русі-України. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про відзначення цієї події – в ефірі каналу «Еспресо Ті-ві». Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» з цієї ж нагоди. «Українське радіо» – про дохристиянськi вiрування праукраїнських племен.
Передача «Благо» 15 травня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про відзначення 50-ліття перебування на Київській кафедрі Патірарха Київського і всієї Руси-України Філарета та 50-ліття з дня народження митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Інтерв’ю Патріарха Філарета про роль жінки «5 каналу». «Українське радіо» – про святителя Афанасія Великого, архієпископа Олександрійського (15 травня). Віктор Гребенюк, літературний редактор інформаційно-видавничого центру єпархії, – про благовірних князів-страстотерпців Бориса і Гліба (15 травня): читання глави «Борис та Святополк» з книги «Діяння небожителів» Брата Віктора (псевдонім В. Гребенюка).
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери