Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Ротченков Андрій, священик
Священик Андрій Ротченков
Передача «Благо» 10 грудня 2023 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання у 27-му неділю після П'ятдесятниці (притча про зцілення десяти прокажених). Настоятель луцького храму Мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії протоієрей Андрій Ротченков – про біблійне розуміння щасливої сім'ї.
Передача «Благо» 20 серпня 2023 року Протоієрей Андрій Ротченков – про щасливу сім'ю, обов'язки чоловіка і жінки у шлюбі.
Передача «Благо» 27 листопада 2022 року Протоієрей Андрій Ротченков – про євангельське читання 24-ї неділі після П'ятдесятниці (про милосердного самарянина). Володимир Клименко – про Різдвяний піст (Пилипівку). Українське радіо – про Григорія Сковороду (до 300-ліття з його дня народження).
Передача «Благо» 28 листопада 2021 року Настоятель храму Мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії в м. Луцьку протоієрей Андрій Ротченков – про євангельське читання 23-ї неділі після П'ятдесятниці (про милосердного самарянина). Володимир Клименко – про Різдвяний піст. Українське радіо – про преподобного Паїсія Величковського (28 листопада).
Передача «Благо» 29 листопада 2020 року Протоієрей Андрій Ротченков – про євангельське читання 25-ї неділі (притча про милосердного самарянина). Мирослава Скрипка – про свято Введення (4 грудня).
Передача «Благо» 24 листопада 2019 року Протоієрей Андрій Ротченков – про євангельське читання неділі 23-ї після П’ятдесятниці (про милосердного самарянина). Володимир Клименко – про Різдвяний піст (Пилипівку).
Передача «Благо» 26 травня 2019 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 5-ї неділі після Пасхи (розмова Христа з самарянкою). Протоієрей Андрій Ротченков, настоятель парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії в Луцьку – про богошанування.
Передача «Благо» 1 квітня 2018 року Настоятель луцької парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії священик Андрій Ротченков – про Вербну неділю та Страстний тиждень. Олександр Биструшкін – про Вхід Господній в Єрусалим. Протоієрей Андрій Власенко – про благодатний вогонь на Гробі Господньому.
Передача «Благо» 18 березня 2018 року Настоятель луцької парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії протоієрей Андрій Ротченков; викладач Волинської православної богословської академії кандидат філософських наук Ігор Сацик – про преподобного Йоана Ліствичника. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 4-ї неділі Великого посту (про зцілення біснуватого юнака). «Українське радіо» – про преподобного Йоана Ліствичника. Руслана Радзіховська – про Сповідь, молитву і піст.
Передача «Благо» 26 листопада 2017 року Настоятель луцької парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії священик Андрій Ротченков – про євангельське читання 25-ї неділі після П’ятдесятниці (про милосердного самарянина). «Українське радіо» та Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет (інтерв’ю «5 каналу») – про святителя Йоана Золотоустого (26 листопада). Володимир Клименко – про Різдвяний піст (Пилипівку).
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери