Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Михалевич Віктор, протоієрей
Протоієрей Віктор Михалевич
Передача «Благо» 17 березня 2024 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання Прощеної неділі. Протоієрей Віктор Михалевич – про Великий піст.
Передача «Благо» 1 березня 2020 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання сиропусної неділі. Настоятель храму Введення Пресвятої Богородиці, що в Луцьку протоієрей Віктор Михалевич – про значення посту. Намісник чоловічого монастиря Воздвиження хреста Господнього, що в Луцьку, ігумен Никодим (Смілий) – про заговини та підготовку до Великого посту.
Передача «Благо» 10 березня 2019 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі сиропусної, прощеної. Протоієрей Віктор Михалевич, настоятель парафії Апостолів Петра й Павла в с. Коршовець Луцького районного деканату – про значення посту.
Передача «Благо» 18 лютого 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі сиропусної, прощеної. Протоієрей Віктор Михалевич, капелан Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, настоятель парафії Апостолів Петра й Павла в с. Коршовець Луцького районного деканату – про значення посту. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про прощення.
Передача «Благо» 26 лютого 2017 року Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про покаяння. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі сиропусної, прощеної. Протоієрей Віктор Михалевич, капелан Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, настоятель парафії Апостолів Петра й Павла в с. Коршовець Луцького районного деканату – про значення посту. Мирослава Скрипка – про необхідність покаяння.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери