Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна Аудіо Філарет (Денисенко), Патріарх
Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет
Передача «Благо» 18 лютого 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі сиропусної, прощеної. Протоієрей Віктор Михалевич, капелан Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, настоятель парафії Апостолів Петра й Павла в с. Коршовець Луцького районного деканату – про значення посту. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про прощення.
Передача «Благо» 31 грудня 2017 року Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про цінності різних періодів, років життя та прожитого віку. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі святих отців (книга родоводу Ісуса Христа). Володимир Клименко – про Навечір’я Різдва Христового, Святвечір. Мирослава Скрипка – про мученика Вонифатія (1 січня). «Українське радіо» – про священномученика Ігнатія Богоносця (2 січня).
Передача «Благо» 26 листопада 2017 року Настоятель луцької парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії священик Андрій Ротченков – про євангельське читання 25-ї неділі після П’ятдесятниці (про милосердного самарянина). «Українське радіо» та Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет (інтерв’ю «5 каналу») – про святителя Йоана Золотоустого (26 листопада). Володимир Клименко – про Різдвяний піст (Пилипівку).
Передача «Благо» 1 жовтня 2017 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі після Воздвиження. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про духовну радість. «Українське радіо» – про Русь-Україну і святий Афон.
Передача «Благо» 10 вересня 2017 року Протоієрей Віктор Пушко – про Усікновення Йоана Хрестителя (11 вересня) та церковне Новоліття, індикт (14 вересня). Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про бажання подобатись і догоджати людям на прикладі гріха царя Ірода та Іродіади.
Передача «Благо» 13 серпня 2017 року Володмир Клименко – про Успенський піст та мучеників Маккавеєвих (14 серпня). Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про роль молитви в нашому житті. Проект Єжи Гофмана «Україна. Становлення нації. Україна чи Малоросія».
Передача «Благо» 30 липня 2017 року Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про Хрещення Русі-України рівноапостольним князем Володимирем Великим. Протоієрей Михайло Бучак, настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Княгининок Луцького районного деканату – про євангельське читання 8-ї неділі після П’ятдесятниці (про чудесне насичення п’ять тисяч людей п’ятьма хлібами і двома рибинами). Олександр Биструшкін – про те, чи можна відспівувувати за християнським обрядом нехрещених.
Передача «Благо» 9 липня 2017 року Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про християнську любов. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 5-ї неділі після П’ятдесятниці (про зцілення двох гадаринських біснуватих). «Українське радіо» – про апостолів Христових і Велику Скіфію.
Передача «Благо» 2 липня 2017 року «Українське радіо» – про Четвероєвангеліє. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про розпізнавання волі Божої й волі людської. Євгенія Климчук – про Різдво Предтечі Господнього Йоана (7 липня).
Передача «Благо» 18 червня 2017 року Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про неділю всіх святих землі Української. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 2-ї неділі після П’ятдесятниці.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери