Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Філарет (Денисенко), почесний Патріарх
Почесний Патріарх Філарет
Передача «Благо» 2 грудня 2018 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет – про євангельське читання 26-ї неділі після П’ятдесятниці (притча про нерозумного багача).
Передача «Благо» 4 листопада 2018 року Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета телеканалу «Прямий» про зміну титулу Патріарха та перспективи створення єдиної помісної Української Православної Церкви. Протоієрей Андрій Власенко – про українські дерев’яні церкви (3-тя частина). Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 22-ї неділі після П’ятдесятниці (притча про багача і Лазаря). Володимир Клименко – про великомучнеика Димитрія Солунського (8 листопада).
Передача «Благо» 27 травня 2018 року Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про День Святої Трійці. Олександр Биструшкін – про зішестя Святого Духа на апостолів. «Українське радіо» – про народження і заснування Церкви.
Передача «Благо» 13 травня 2018 року Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про значення Вознесіння Господнього. «Українське радіо» – про утворення Московського Патріархату та першість у християнському світі Константинопільського Патріархату. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 6-ї неділі після Пасхи (зцілення сліпонародженого).
Передача «Благо» 18 лютого 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі сиропусної, прощеної. Протоієрей Віктор Михалевич, капелан Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, настоятель парафії Апостолів Петра й Павла в с. Коршовець Луцького районного деканату – про значення посту. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про прощення.
Передача «Благо» 31 грудня 2017 року Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про цінності різних періодів, років життя та прожитого віку. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі святих отців (книга родоводу Ісуса Христа). Володимир Клименко – про Навечір’я Різдва Христового, Святвечір. Мирослава Скрипка – про мученика Вонифатія (1 січня). «Українське радіо» – про священномученика Ігнатія Богоносця (2 січня).
Передача «Благо» 26 листопада 2017 року Настоятель луцької парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії священик Андрій Ротченков – про євангельське читання 25-ї неділі після П’ятдесятниці (про милосердного самарянина). «Українське радіо» та Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет (інтерв’ю «5 каналу») – про святителя Йоана Золотоустого (26 листопада). Володимир Клименко – про Різдвяний піст (Пилипівку).
Передача «Благо» 1 жовтня 2017 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі після Воздвиження. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про духовну радість. «Українське радіо» – про Русь-Україну і святий Афон.
Передача «Благо» 10 вересня 2017 року Протоієрей Віктор Пушко – про Усікновення Йоана Хрестителя (11 вересня) та церковне Новоліття, індикт (14 вересня). Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про бажання подобатись і догоджати людям на прикладі гріха царя Ірода та Іродіади.
Передача «Благо» 13 серпня 2017 року Володмир Клименко – про Успенський піст та мучеників Маккавеєвих (14 серпня). Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про роль молитви в нашому житті. Проект Єжи Гофмана «Україна. Становлення нації. Україна чи Малоросія».
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери