Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Літературні твори
Літературні твори
Віктор Гребенюк. Новела «Ефект Вертера» Дбаючи за рейтинг, журналісти готують черговий негатив. Та чи не станеться і з ними те, що психологи називають ефектом Вертера? Твір одержав друге місце на всеукраїнському конкурсі «Антракт» у Херсоні 2018 року. Зі звукокниги «„Ефект Вертера“ та інші новели».
Віктор Гребенюк. Новела «Пожирання дітей» В одній розстрільній камері – священик та двоє юних більшовиків. Це не випадковість, це закономірність, пояснює батюшка. Зі звукокниги «„Ефект Вертера“ та інші новели».
Віктор Гребенюк. Новела «Під сінню» Священик вирішив виконати антирелігійний наказ комуністів. Що ж тепер із ним буде? Зі звукокниги «„Ефект Вертера“ та інші новели».
Віктор Гребенюк. Новела «Десь на дні» Цілителька вилікувала селянина. Проте біди могло б і не скоїтись, якби не оте – що на самому споді воза і в закапелку душі. Зі звукокниги «„Ефект Вертера“ та інші новели».
Віктор Гребенюк. Новела «Аллах во гніві» Це перший твір про Ялтинський землетрус 1927 року, написаний у драматичному ключі (інші автори – Ільф і Петров, Маяковський, Зощенко – писали про трагедію в сатиричному плані). Зі звукокниги «„Ефект Вертера“ та інші новели».
Віктор Гребенюк. Новела «Скибка з неба» Комсомолка була ідейною, та все ж на роботі помолилася за репресованого чоловіка. А вже надвечір… Зі звукокниги «„Ефект Вертера“ та інші новели».
Віктор Гребенюк. Новела «Шанс жити» Прототип головного героя – Микола Зеров, видатний письменник і перекладач. Він загинув, як і жив, – за інших. Зі звукокниги «„Ефект Вертера“ та інші новели».
Віктор Гребенюк. Новела «Грім оплесків» Ось-ось режисера мали забрати в НКВД. І раптом утрутились якісь дивовижні сили! Зі звукокниги «„Ефект Вертера“ та інші новели».
Віктор Гребенюк. Новела «Те, що не згоряє» Есесівці спалили село, мають спалити й церкву. Та враз ворухнулося щось у серці офіцера. Зі звукокниги «„Ефект Вертера“ та інші новели».
Віктор Гребенюк. Новела «Поквапся лишень» Німкеня поспішає до храму: і чоловік, і син – на фронті, треба молитись. Аж у двері несподівано постукали… Зі звукокниги «„Ефект Вертера“ та інші новели».
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери