Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Гуреєв Іван, священик
Священик Іван Гуреєв
Передача «Благо» 19 лютого 2017 року Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета каналу «Еспрессо». Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі м’ясопусної, про Страшний суд. Протоієрей Іван Гуреєв, настоятель парафії Архистратига Михаїла в с. Підгайці Луцького районного деканату, – про ознаки та знамення другого пришестя Спасителя і Страшного суду.
Передача «Благо» 10 квітня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 4-ї Великого посту (зцілення біснуватого юнака). Священики Іван Гурєєв (настоятель парафії Архістратига Михаїла в с. Підгайці Луцького районного деканату), Андрій Мовчанюк (громада Успіння Пресвятої Богородиці в с. Гаразджа цього ж благочиння) та Олександр Вронський (Преподобного Іова Почаївського в Луцьку) – про поїздку в зону АТО. «Українське радіо» – про преподобного Йоана Ліствечника. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про боротьбу з депресією для «5 каналу».
Передача «Благо» 6 березня 2016 року Заява прес-служби єпархії щодо реставрації луцького кафедрального собору Святої Трійці. Священик Станіслав Беспалов, викладач Волинської православної богословської академії, кандидат богословських наук, – про день відкритих дверей у цьому закладі. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі м’ясопусної, про Страшний суд. Священик Іван Гуреєв, настоятель парафії Архістратига Михаїла в с. Підгайці Луцького районного деканату, – про ознаки наближення кінця світу. «Українське радіо» – про історію, архітектуру, оздоблення православного храму. Протоієрей Віктор Пушко – про ставлення до відзначення Міжнародного жіночого дня (8 березня).
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери