Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Новини
Новини
14 жовтня 2019 р. У Диковинах. Світлина інформаційної служби єпархії.
Диковини: Храмове свято і перший архієрейський візит за 100 років Парафія Покрови Пресвятої Богородиці с. Диковини на Горохівщині вперше після переходу з Московського Патріархату приймала митрополита Луцького і Волинського Михаїла.
15 жовтня 2019 р.
14 жовтня 2019 р. У с. Старики. Світлини інформаційної служби єпархії.
У селі Старики відзначили 10-річчя каплиці Митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив молебень у цьому селі Горохівського деканату з нагоди храмового свята каплиці Покрови Пресвятої Богородиці та 10-ліття її освячення.
15 жовтня 2019 р.
14 жовтня 2019 р. Пізнавально-виховний захід для вихованців і батьків недільних шкіл обласного центру «Покрова у древньому Лучеську». Світлини з архіву протоієрея Михайла Онищука.
«Покрова у древньому Лучеську» – для недільних шкіл У день великого Богородичного свята Луцький міський деканат організував пізнавально-виховний захід для вихованців і батьків недільних шкіл обласного центру.
15 жовтня 2019 р.
13 жовтня 2019 р. Собор Покрови Пресвятої Богородиці в Ківерцях. Світлина інформаційної служби єпархії
У день тезоіменин владика відвідав Ківерці На свято Михаїла, першого митрополита Київського і всієї Русі, відправили Божественну літургію в ківерецькому соборі Покрови Пресвятої Богородиці, яку очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл...
15 жовтня 2019 р.
Заходи на Покрову
З нагоди Покрови проводили численні заходи за участю духовенства На Покрову Пресвятої Богородиці крім Богослужінь у храмах відбулися відправи та заходи до Дня захисника України, Дня українського козацтва та 77-ї річниці створення УПА...
15 жовтня 2019 р.
Покрова Пресвятої Богородиці
Церковний календар: що відзначаємо 14 жовтня Цього дня святкуємо Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії. З нагоди торжества у храмах єпархії відбудуться урочисті Богослужіння...
13 жовтня 2019 р.
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлина Ярослава Близнюка та Олександра Більчука
13 жовтня – день ангела митрополита Михаїла Цього дня Православна Церква вшановує святителя Михаїла, першого митрополита Київського і всієї Русі, який є небесним покровителем керуючого нашої єпархії.
12 жовтня 2019 р.
Жіночий монастир Святителя Василія Великого в Луцьку
АНОНС: Освята церковної крамниці в Луцьку Жіночий монастир Святителя Василія Великого, що біля Свято-Троїцького кафедрального собору, відкриває крамницю
10 жовтня 2019 р.
5 жовтня 2019 р. У Несвічі. Світлини з архіву священника Сергія Мельничука.
У Несвічі молилися за Вітчизну та її воїнів Напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва в цьому селі військові капелани відслужили молебень за Батьківщину, її оборонців та весь наш народ.
9 жовтня 2019 р.
8 жовтня 2019 р. Під чс освячення приміщення «12 каналу». Світлини інформаційної служби єпархії.
Освятили приміщення «12 каналу» Митрополит Луцький і Волинський Михаїл здійснив чин освячення приміщення місцевого телеканалу в обласному центрі.
9 жовтня 2019 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери