Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна Новини Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку
Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку
АНОНС: Молитва в День Незалежності України Із благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла 24 серпня о у храмах єпархії правитимуть молебні за Україну.
21 серпня 2018 р.
18 серпня 2018 р. Після заупокійної літії по Левкові Лук’яненку у кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії
Молитовно спом’янули автора Акта проголошення незалежності України У кафедральному соборі Святої Трійці декан протоієрей Микола Нецькар із благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла відслужив заупокійну літію по Левкові Лук’яненку...
20 серпня 2018 р.
19 серпня 2018 р. Освята плодів на подвір’ї кафедрального собору Святої Трійці у Луцьку. Світлина інформаційної служби єпархії.
Що сказав митрополит Михаїл на Спаса У празник Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Літургію в кафедральному соборі Святої Трійці...
20 серпня 2018 р.
14 серпня 2018 р. Освячення дарів принесених вірянами на площа перед кафедральним собором Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії.
Владика: вдячність вашого серця повинна бути повсякденна У день Винесення чесних древ животворчого хреста Господнього та вшанування мучеників Маккавеєвих митрополит Луцький і Волинський очолив Божественну Літургію...
14 серпня 2018 р.
10 серпня 2018 р. Молебень під час фестивалю «Берегиня». Світлина інформаційної служби єпархії
Фестиваль українського фольклору – із молитвою VIII міжнародний фестиваль «Берегиня» розпочався в Луцьку з молебню на закликання помочі Святого Духа перед початком усякого доброго діла.
10 серпня 2018 р.
1 серпня 2018 р. Біля пам’ятника Лесі Українки у Луцьку. Світлини інформаційної служби єпархії
Духовенство єпархії вшанувало Лесю Українку З нагоди 105-ї річниці смерті української поетеси, з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла духовенство відслужило заупокійні літії...
1 серпня 2018 р.
Центр християнського виховання дітей і молоді в Луцьку. Світлина з архіву закладу
АНОНС: Головна недільна школа єпархії оголошує набір вихованців У найближчу неділю Центр християнського виховання дітей і молоді в Луцьку розпочне прийом на навчання.
31 липня 2018 р.
22 липня 2018 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл під час проповіді на завершення Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії.
По ділах воздасться вам, а не по розмовах Про свободу дій та відповідальність за свої вчинки говорив митрополит Луцький і Волинський Михаїл під час проповіді у кафедральному соборі Святої Трійці.
22 липня 2018 р.
1 липня 2018 р. Панахида за загиблим бійцем Андрієм Волосом. Світлини інформаційної служби  єпархії.
У Луцьку попрощалися із загиблим бійцем (оновлено) Воїна 24-бригади Андрія Волоса молитовно вшанували в кафедральному соборі Святої Трійці. Заупокійну літію очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.
3 липня 2018 р.
24 червня 2018 р. Випускники у кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії.
Священики благословили випускників У деканатах єпархії духовенство відправило молебні з нагоди випуску в загальноосвітніх навчальних закладах.
25 червня 2018 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери