Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини Михаїл (Зінкевич), митрополит
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
АНОНС: Велике освячення води в Луцьку 19 січня, в суботу, приблизно о 12.00 хресний хід рушить від кафедрального собору Святої Трійці до берега Стиру (пляж Центрального парку).
17 січня 2019 р.
15 сіячня 2019 р. Почесний Патріарх Філарет, митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Президент України Петро Порошенко у кафедральному соборі Святої Трійці у Луцьку. Світлина інформаційної служби єпархії
У Луцьку представлено Томос В кафедральному соборі Святої Трійці відбувся подячний молебень, який очолив почесний Патріарх Філарет за участі Президента України Петра Порошенка...
15 січня 2019 р.
14 січня 2019 р. Колядування в міській раді. Світлина з сайта Lutskrada.gov.ua
Єпархіальний архієрей колядував представникам влади Митрополит Луцький і Волинський Михаїл та духовенство кафедрального собору Святої Трійці колядували й віншували для працівників державних органів, правоохоронних структур та інших установ, організацій...
14 січня 2019 р.
11 січня 2019 р. Молебень у кафедральному собрі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії.
У Луцьку розпочалися різдвяні фестивалі Перед початком етно-фестивалю «Три празники в гості» у кафедральному соборі Святої Трійці відслужили молебень. Його очолив митрополит Луцький і Волинський...
11 січня 2019 р.
9 січня 2019 р. У Торчині. Світлина інформаційної служби єпархії.
Другий і третій дні Різдва: владика відвідав парафії Луцького району 8 січня митрополит Луцький і Волинський Михаїл відслужив Божественну Літургію в храмі с. Забороль, а 9 січня – у церкві селища Торчин.
11 січня 2019 р.
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл разом із настоятелем парафії с. Мерва протоієреєм Павлом Кліцуком. Світлина інформаційної служби єпархії.
На Горохівщині громада МП увійшла в ПЦУ Парафія Різдва Пресвятої Богородиці в с. Мерва у день Різдва Христового перейшла з Московського Патріархату в Православну Церкву України.
10 січня 2019 р.
7 січня 2019 р. Різдвяне Богослужіння у кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії.
Митрополит Михаїл: Вифлеємська зірка засяяла над Україною З нагоди Різдва Христового у кафедральному соборі Святої Трійці Божественну Літургію очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.
7 січня 2019 р.
5 січня 2019 р. Підписання Томосу. Світлина з сайта Cerkva.info.
Отримання Томосу: наш владика брав участь у цих подіях Митрополит Михаїл перебував у складі делегації Православної Церкви України під час молитовних заходів, на яких Вселенський Патріарх Варфоломій надав автокефалію ПЦУ.
6 січня 2019 р.
30 грудня 2018 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл під час проповіді у кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії.
Що робити, аби на Різдво до вас прийшов Христос? Як варто святкувати Різдво, розповів митрополит Луцький і Волинський Михаїл під час проповіді на завершення Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці.
30 грудня 2018 р.
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл у прямому ефірі на телеканалі «Аверс». Кадр із відео телеканалу «Аверс»
Митрополит про становлення нової Церкви Митрополит Луцький і Волинський Михаїл у прямому ефірі на телеканалі «Аверс» розповів про об’єднання православних юрисдикцій та які зміни відбулися...
26 грудня 2018 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери