Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини Михаїл (Зінкевич), митрополит
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
17 листопада 2019 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці. Кадр із відео єпархіальної телестудії «Собор».
Проповідь архієрея: Не живи з плямами гріха Гріхи потрібно щиро замолювати, а не просто ставити свічки. Про це говорив митрополит Луцький і Волинський Михаїл в неділю 22-гу після П’ятдесятниці, під час проповіді в кафедральному соборі Святої Трійці...
18 листопада 2019 р.
У Луцьку святкуватимуть Різдво Христове двічі? Група парафіян звернулась із відкритим листом до митрополита Михаїла з проханням про запровадження святкування Різдва за новоюліанським календарем, тобто 25 грудня, не відкидаючи і юліанського, 7 січня.
14 листопада 2019 р.
10 листопада 2019 р. Церква  Благовіщення Пресвятої Богородиці в селі Раків Ліс Камінь-Каширського деканату. Світлина інформаційної служби єпархії
Раків Ліс: ювілей і відпустове свято відзначали з архієреєм 105-річчя храму Благовіщення Пресвятої Богородиці в цьому селі Камінь-Каширського деканату й відпустовий празник очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Це був перший його візит після возз’єднання громади з ПЦУ...
12 листопада 2019 р.
8 листопада 2019 р. У Журавниках. Світлина інформаційної служби єпархії.
Журавники: у цій парафії вперше побував владика Михаїл Митрополит Луцький і Волинський очолив Божественну літургію в храмі Великомученика Димитрія Солунського с. Журавники Горохівського деканату з нагоди престольного свята.
11 листопада 2019 р.
3 листопада 2019 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці. Кадр із відео єпархіальної телестудії «Собор».
Проповідь архієрея: я за дружність нашої молитви Виголошуючи казання, митрополит Луцький і Волинський Михаїл наголосив на єдності й силі спільної молитви. Про це владика говорив у неділю 20-ту після П’ятдесятниці на завершення Божественної літургії в кафедральному соборі Святої Трійці...
4 листопада 2019 р.
Митрополит Михаїл
Митрополит Михаїл очолив синодальний підрозділ На засіданні Священного Синоду митрополита Луцького і Волинського призначено керувати новоствореною комісією з питань монастирів та чернецтва...
30 жовтня 2019 р.
25 жовтня 2019 р. Освячення нової альтернативної школи «Портал». Світлина з сайта Vpba.edu.ua.
Владика Михаїл освятив приватну школу «Портал» Митрополит Луцький і Волинський відправив чин освячення приміщення, де навчатимуться дітки нової альтернативної школи «Портал».
27 жовтня 2019 р.
27 жовтня 2019 р. Митрополит луцький і Волинський Михаїл під час проповіді у кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії.
Проповідь архієрея: любіть, як Микола Святоша У день цього угодника, який був князем Луцьким, митрополит Михаїл поставив його життя за приклад, виголошуючи недільну проповідь у кафедральному соборі Святої Трійці.
27 жовтня 2019 р.
23 жовтня 2019 р. Актовий день ВПБА. Світлина Іллі Сая.
В єпархії відзначили Собор волинських святих та актовий день ВПБА З нагоди Собору всіх святих землі Волинської, що відзначається 23 жовтня, в Луцьку проведено Богослужіння та урочисті заходи.
25 жовтня 2019 р.
Передача «Духовна абетка»
АНОНС: Нова православна телепередача 2 листопада розпочинається спільний проєкт єпархіальної телестудії «Собор» і «12 каналу» – передача «Духовна абетка».
25 жовтня 2019 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери