Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини Луцький міський деканат
Луцький міський деканат
8 грудня 2019 р. Перше заняття у недільній школі. Світлини з архіву протоієрея Віктора Михалевича
У Дитячій церкві – перше заняття При новій луцькій парафії Введення у храм Пресвятої Богородиці (вул. Конякіна, 25-В) почала функціонувати недільна школа...
9 грудня 2019 р.
4 грудня 2019 р. Престояльне свято парафії Введення у храм Пресвятої Богородиці у Луцьку. Світлина інформаційної служби єпархії.
У Дитячій церкві правили в перше престольне свято Митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну літургію в каплиці Введення у храм Пресвятої Богородиці, що в обласному центрі, та освятив її.
5 грудня 2019 р.
3 грудня 2019 р. Лекція для учнів 9-11 учнів гімназії №4. Світлини з «Фейсбук» сторінки парафії.
Священник про наслідки модних тенденцій За ініціативою луцького міського декана протоієрея Михайла Онищука в гімназії № 4 ім. Модеста Левицького обласного центру відбулась лекція...
4 грудня 2019 р.
27 листопада 2019 р. Новозбудований майданчик біля храму Апостола Филипа. Світлина з сайта pershyj.com.
На Филипа луцькій церкві подарували дитячий майданчик Такий дар отримала парафія Апостола Филипа в день престольного празника, повідомив сайт pershyj.com.
29 листопада 2019 р.
АНОНС: У дитячій церкві – перше храмове свято 4 грудня, у середу, луцька парафія Введення в храм Пресвятої Богородиці проведе перший престольний празник.
28 листопада 2019 р.
24 листопада 2019 р. Під час заходу «Жнива скорботи». Світлини з архіву священника Корнелія Хруща.
Вихованці недільної школи провели захід «Жнива скорботи» Учні Центру християнського виховання дітей і молоді в Луцьку вперше влаштували виховну акцію на спомин про Голодомор 1932–1933 рр.
26 листопада 2019 р.
Священник Сергій Смірнов
Поховали священника Сергія Смірнова У луцькому храмі Великомучениці Катерини відбулися поховальні відправи з причини смерті його клірика о. Сергія Смірнова.
26 листопада 2019 р.
5 листопада 2019 р. В обласній лікарні. Світлина інформаційної служби єпархії.
У Луцьку завершилося щорічне паломництво лікарняними закладами Понад два тижні у медичних установах обласного центру служили молебні з акафістами перед іконою святителя і чудотворця Спиридона Тримифунтського з частинкою мощей.
24 листопада 2019 р.
23 листопада 2019 р. Вшанування жертв голодоморів. Світлина інформаційної служби єпархії.
Вшанували пам'ять жертв голодоморів З нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів в обласному центрі та деканатах відбулися поминальні заходи й богослужіння.
24 листопада 2019 р.
Священник Сергій Смірнов
Коли хоронитимуть священника Сергія Смірнова Управління єпархії з сумом повідомляє, що ввечер 23 листопада помер клірик луцького храму Великомучениці Катерини.
24 листопада 2019 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери