Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини Луцький міський деканат
Луцький міський деканат
14 жовтня 2019 р. Пізнавально-виховний захід для вихованців і батьків недільних шкіл обласного центру «Покрова у древньому Лучеську». Світлини з архіву протоієрея Михайла Онищука.
«Покрова у древньому Лучеську» – для недільних шкіл У день великого Богородичного свята Луцький міський деканат організував пізнавально-виховний захід для вихованців і батьків недільних шкіл обласного центру.
15 жовтня 2019 р.
8 жовтня 2019 р. Під чс освячення приміщення «12 каналу». Світлини інформаційної служби єпархії.
Освятили приміщення «12 каналу» Митрополит Луцький і Волинський Михаїл здійснив чин освячення приміщення місцевого телеканалу в обласному центрі.
9 жовтня 2019 р.
АНОНС: «Покрова у древньому Лучеську» 14 жовтня, на Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Луцький міський деканат організовує пізнавально-виховний захід для вихованців і батьків недільних шкіл обласного центру...
7 жовтня 2019 р.
22 вересня 2019 р. Під час Богослужіння у храмі Святителя Феодосія Чернігівського у Луцьку. Світлини інформаційної служби єпархії.
Луцька парафія відзначила храмове свято та день сім’ї Митрополит Луцький і Волинський Михаїл відвідав парафія Святителя Феодосія Чернігівського (вул. Володимирська, 70), що в обласному центрі.
23 вересня 2019 р.
21 вересня 2019 р. В Музеї волинської ікони. Світлини інформаційної служби єпархії
Паломництво до унікальної реліквії в Луцьку У день Різдва Пресвятої Богородиці та Її Холмського чудотворного образа в Луцьку відбулося щорічне паломництво до цієї святині, що зберігається у Музеї волинської ікони та датується ХІ ст...
22 вересня 2019 р.
Акафіст до Пресвятої Богородиці перед Холмською чудотворною іконою у 2016 році. Світлина інформаційної служби єпархії.
АНОНС: Паломництво до Холмської чудотворної ікони 21 вересня, у суботу, відбудеться щорічне паломництво до Музею волинської ікони.
16 вересня 2019 р.
Церква Святителя Феодосія Чернігівського у Луцьку. Світлина інформаційної служби єпархії
АНОНС: Престольний празник Феодосіївської парафії 22 вересня у церкві Святителя Феодосія Чернігівського обласного центру (вул. Володимирська, 70) відбудеться урочисте Богослужіння з нагоди храмового свята...
16 вересня 2019 р.
10 вересня 2019 р. Під час Богослужіння у луцькому храмі Преподобного Іова Почаївського. Світлина інформаційної служби єпархії.
Митрополит очолив празник луцького храму З нагоди престольного свята владика Михаїл відвідав парафію Преподобного Іова Почаївського у Луцьку (бульв. Дружби народів, 16) й очолив Божественну літургію...
10 вересня 2019 р.
Храм Івана Богослова у Луцькому замку
У день Луцька жертвували на реставрацію храму У численних заходах, що відбулися в обласному центрі у рамках святкування, була й духовна складова.
10 вересня 2019 р.
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл в храмі Преподобного Іова Почаївського. Світлина інформаційної служби єпархії
АНОНС: Престольне свято луцької парафії 10 вересня в храмі Преподобного Іова Почаївського (бульвар Дружби народів, 16) відбудеться урочисте Богослужіння з нагоди престольного празника...
8 вересня 2019 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери