Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна Новини Волинська православна богословська академія
Волинська православна богословська академія
Центр християнського виховання дітей і молоді в Луцьку. Світлина з архіву закладу
АНОНС: Головна недільна школа єпархії оголошує набір вихованців У найближчу неділю Центр християнського виховання дітей і молоді в Луцьку розпочне прийом на навчання.
31 липня 2018 р.
25 – 26 липня 2018 р. Вступні іспити в ВПБА. Світлини з сайту Vpba.org.
У духовній школі відбулися вступні іспити Волинська православна богословська академія провела екзамени для абітурієнтів. Про це повідомив її сайт Vpba.org.
27 липня 2018 р.
Кадр з інтерв'ю
Випускник – про семінарські будні 60-х років Протоієрей Йосиф Жовніревич, клірик Івано-Франківської єпархії, який закінчив Волинську духовну семінарію у 1959 р., поділився спогадами про роки навчання.
14 липня 2018 р.
24 червня 2018 р. Зустріч із науковими представниками Канади та Франції. Світлини з сайту vpba.org.
У ВПБА відбулася зустріч з науковцями Канади та Франції Ректор Волинської православної богословської академії протоієрей Володимир Вакін зустрівся із представниками наукових установ.
27 червня 2018 р.
19 червня 2018 р. Випуск ВПБА. Світлина інформаційної служби єпархії.
У Волинській православній богословській академії – випуск Із нагоди вручення дипломів бакалаврів, магістрів богословського факультету та керівників церковного хору регентського факультету ВПБА відбулися урочисті Богослужіння та захід.
19 червня 2018 р.
Волинська православна богословська академія
У ВПБА повідомили деталі вступної кампанії Волинська православна богословська академія оприлюднила інформацію про прийом документів для вступу на своєму сайті Vpba.org.
18 червня 2018 р.
31 травня 2018 р. Міжнародна конференція у ВПБА. Світлина інформаційної служби єпархії.
ВПБА провела чергову міжнародну конференцію У Волинській православній богословській академії відбулася науково-практична конференція на тему «Людина між Церквою і світом: від антагонізму до синергії».
31 травня 2018 р.
30 травня 2018 р. Публічна лекція архімандрита Кирила (Говоруна). Світлини з сайту vpba.org.
У Луцьку відбулася лекція архімандрита Кирила (Говоруна) Духовенство, викладачі та студенти ВПБА взяли участь у публічній лекції та презентації книги відомого богослова й науковця із США.
31 травня 2018 р.
17 травня 2018 р. Під час засідання вченої ради і  фестивалю «ЯрФест – 2018». Світлини з сайтів Еenu.edu.ua і Vpba.org
Духовенство – на заходах волинського вишу Представники єпархії взяли участь у відзначенні дня Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки...
19 травня 2018 р.
13 травня 2018 р. Заходи до Дня матері. Світлини з сайта Lutskrada.gov.ua
День матері: представники єпархії взяли участь у заходах З нагоди свята священнослужителі та студенти Волинської православної богословської академії взяли участь у фестивалі рушників та мистецькому святі «Мамина колискова»...
14 травня 2018 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери