Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна Новини Атаманів Петро, протоієрей
Протоієрей Петро Атаманів
14 грудня 2017 р. Панахида біля пам'ятного знака «Жертвам Чорнобиля». Світлина з сайту volynpost.com.
У Луцьку вшанували ліквідаторів ЧАЕС Протоієреї Петро Атаманів та Назар Бабій відслужили заупокійну літію за загиблими учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
15 грудня 2017 р.
31 березня 2017 р. Зустріч нацгвардійців, які повернулися з АТО. Світлина з сайта volynpost.com
Священик зустрів нацгвардійців, які повернулися з АТО Настоятель луцької парафії Святителя Іоана Золотоустого протоієрей Петро Атаманів благословив бійців військової частини 1141 Національної гвардії України, що повернулися до Луцька з Донбасу...
4 квітня 2017 р.
27 грудня 2016 р. Благодійний вечір «Подаруй надію», де збирали гроші для постраждалого у ДТП юнака. Світлина з сайту volynnews.com.
У Луцьку моляться за юнака, постраждалого в ДТП За десятикласника Владислава Андрушківа, який досі перебуває в комі, підносять молитви у храмах. Небайдужі організовують благодійні заходи, збираючи гроші на лікування хлопця.
30 грудня 2016 р.
26 листопада 2016 р. Церква Святителя Йоана Золотоустого у Луцьку. Світлина інформаційної служби єрахії
У луцькому храмі освячено іконостас З нагоди 10-ліття заснування церкви Святителя Йоана Золотоустого в обласному центрі (вул. Дубнівська, 30) та престольного празника в ній митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію та чин освяти іконостаса...
27 листопада 2016 р.
Біля храму Святителя Йоана Златоуста (вул. Дубнівська, 30) висаджують дерева. Світлина з архіву протоієрея Петра Атаманіва.
Луцька парафія заклала «сад свого майбутнього» Біля храму Святителя Йоана Златоуста (вул. Дубнівська, 30) висадили понад 50 плодових дерев.
19 квітня 2016 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери