Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна Новини Владика Валерій, священик
Священик Валерій Владика
5 лютого 2018 р. Вручення грамот капеланам. Світлини із фейсбук-сторінки Луцької райдержадміністрації
Капеланів нагороджено відзнаками Луцької РДА Військовим священикам вручили грамоти райдержадміністрації з нагоди Дня Соборності України...
7 лютого 2018 р.
25 жовтня 2017 р. Волинські військові капелани. Світлина інформаційної служби єпархії
У Луцьку вшанували покровителя капеланів У день святителя Мартина Милостивого, єпископа Турського, який вважається покровителем капеланів, відбулися Богослужяння та заходи...
26 жовтня 2017 р.
24 cерпня 2017 р. Освячення Будинку культури у с. Сьомаки Луцького районного деканату. Світлина з архіву протоієрея Юрія Хлопецького.
Сьомаки: освячено оновлений Будинок культури З нагоди 26-ї річниці Незалежності України у цьому селі Луцького районного деканату урочисто відкрили Будинок культури після ремонту.
25 серпня 2017 р.
5 червня 2017 р. Молебень капеланів у домовому храмі ВПБА Усіх волинських святих. Світлина із архіву протоієрея Володимира Присяжнюка.
Чергова ротація капеланів для служіння в зоні АТО Укотре на Донбас вирушили військові священики з Луцького районного деканату, а також священик з обласного центру.
8 червня 2017 р.
14 березня 2017 р. Молебінь у кафедральному соборі Святої Трійці з нагоди Дня українського добровольця. Світлина інформаційної служби єпархії.
Єпархія відзначила День українського добровольця З нагоди Дня українського добровольця у Луцьку відбулися заходи за участі духовенства єпархії.
14 березня 2017 р.
22 лютого 2017 р. Волинські капелани із військовослужбовцями у зоні АТО. Світлина з архіву протоієрея Андрія Мовчанюка
Військові капелани побували у зоні АТО З благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла відбулася чергова благодійна поїздка на Схід...
25 лютого 2017 р.
24 листопада 2016 р. Капелани відвідали школу-інтернат у Щасті. Світлини з архіву священика Матвія Олійника
Капелани: чергові благодійна поїздка та ротація (оновлено) Учасники ГО «Військові капелани Волині» вкотре відвідали зону АТО з гуманітарною допомогою...
2 грудня 2016 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери