Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна Новини Собко Віталій, протоієрей
Протоієрей Віталій Собко
Дійство «Мапа ідентичності/Мова ворожнечі». Світлина з сайта Volynpost.com
Священик – гею: ми любимо Вас, але не Ваш гріх Проведення в Луцьку провокативного дійства «Мапа ідентичності/Мова ворожнечі» прокоментував протоієрей Віталій Собко, голова інформаційно-видавничого центру єпархії...
18 вересня 2017 р.
12 вересня 2017 р. У студії передачі «Що каже священик». Кадр із відео єпархіальної телестудії «Собор»
Навіщо Церква проводить хресні ходи? Хресні ходи, які декого дратують, бо створюють певні незручності (в містах), – це дуже давня і досить важлива церковна традиція.
15 вересня 2017 р.
12 вересня 2017 р. У студії передачі «Що каже священик». Кадр із відео єпархіальної телестудії «Собор»
Чи потрібно духовенству брати участь у громадських заходах? У наш час священнослужителі часто стають поважними гостями публічних заходів, наприклад, приурочених до Дня Конституції чи дня міста.
15 вересня 2017 р.
Георгій Гонгадзе
Пом’янули Георгія Гонгадзе та інших загиблих журналістів Перед річницею вбивства відомого українського громадського діяча та опозиційного журналіста в луцькому кафедральному соборі відправлено заупокійну літію.
15 вересня 2017 р.
Інформаційно-видавничий центр єпархії запрошує дивитися й слухати церковні програми у ЗМІ.
АНОНС: Єпархіальні передачі ближчим часом Інформаційно-видавничий центр єпархії запрошує дивитися й слухати церковні програми у ЗМІ.
12 вересня 2017 р.
Василь Стус
Луцьк: помолилися за упокоєння Василя Стуса На прохання членів української скаутської організації «Пласт» у кафедральному соборі Святої Трійці відбулася заупокійна літія по Василеві Стусу з нагоди чергової річниці його відходу у вічність...
6 вересня 2017 р.
У кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина Олександра Більчука.
У луцькому соборі молилися за полонених і політв’язнів За 155-х українських військовополонених та 45 наших політв’язнів, яких утримують окупанти в Криму та РФ, виголошено особливу молитву.
22 серпня 2017 р.
Анатолій Климов. Світлина з сайта Volart.com.ua
Відспівали відомого волинського художника На 81-році життя відійшов у вічність український живописець та графік Анатолій Климов. Чин похорону здійснив голова інформаційно-видавничого центру єпархії протоієрей Віталій Собко...
14 серпня 2017 р.
13 червня 2017 р. Освячення пам’ятного знака на честь Степана Сачука. Світлини з сайта Volynnews.com
Відкрили меморіальну дошку Степанові Сачуку Протоієрей Віталій Собко відправив чин освячення пам’ятного знака на честь відомого волинського журналіста та громадського діяча, багаторічного головного редактора газети «Волинь нова», який відійшов у вічність п’ять років тому...
14 червня 2017 р.
Прес-служба єпархії – серед найкращих Згідно з рейтингом ефективності роботи волинських прес-служб у 2017 р., наша прес-служба зайняла друге місце.
8 червня 2017 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери