Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини Єпархія
Єпархія
Карантин: до духовенства звернулася поліція Митрополит Луцький і Волинський Михаїл отримав листа від ГУНП у Волинській області з застереженнями щодо участі вірних у богослужіннях під час карантину.
25 березня 2020 р.
COVID-19: Владика Михаїл благословив бити в дзвони і посилено молитися Через загрозу поширення коронавірусу в Україні запроваджено карантинні заходи. Православна церква України теж долучається до боротьби з цією новою недугою.
12 березня 2020 р.
У храмах Волині молитимуться за подолання коронавірусу Митрополит Луцький і Волинський Михаїл закликає молитися, щоб Господь не допускав коронавірус в Україну.
25 лютого 2020 р.
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Владика закликав волинян до прояву милосердя З огляду на події, що вирують навколо українців, які повернулися з Уханя, митрополит Луцький і Волинський Михаїл закликає волинську паству вести себе достойно і гідно звання людини.
20 лютого 2020 р.
Кадр з відео Konkurent.in.ua.
Волинь прогресивніша, ніж уся Україна – владика Михаїл В інтерв’ю інформаційному агентству «Конкурент» митрополит Луцький і Волинський пояснив, чому його діяльність викликає резонанс і в нашоку краї, і за його ...
24 січня 2020 р.
19 січня 2020 р. На Водохреще. Світлина інформаційної служби єпархії.
У єпархії відбулися хрещенські Богослужіння 19 січня святкові служби, велике освячення води з нагоди Богоявлення, Хрещення Господнього, здійснювали в парафіях єпархії.
20 січня 2020 р.
10 січня 2019 р. Капелани у Рівненському обласному госпіталі, що в Клевані. Світлина з архіву протоієрея Михайла Бучака.
Єпархія повниться колядуванням та різдвяними заходами Духовенство, церковні колективи вітають із різдвяними святами владу, різні організації, військовиків та просто мирян, організовують благодійні акції або долучаються до них...
14 січня 2020 р.
Апостол Андрій Первозваний
Церковний календар: що відзначаємо 13 грудня Цього дня особливо вшановуємо апостола Андрія Первозваного, а вісім парафій нашої єпархії мають престольний празник.
10 грудня 2019 р.
Владика Михаїл: Святкуючи, пам’ятаймо про техніку безпеки Митрополит Луцький і Волинський звертає увагу священників і мирян, що під час Різдвяних святкувань, у які ми незабаром увійдемо, потрібно не забувати про техніку протипожежної безпеки.
5 грудня 2019 р.
29 листопада 2019 р. Під час візиту до Фанару.
Волиняни у Царгороді: підсумки На запрошення Вселенського Патріарха Варфоломія делегація нашої єпархії на чолі з митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом звершила візит до Фанару...
4 грудня 2019 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери