Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Пушко Віктор, протоієрей
Протоієрей Віктор Пушко
Передача «Благо» 21 листопада 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 22-ї неділі після П'ятдесятниці (про воскресіння дочки Яіра та зцілення кровоточивої). Володимир Клименко – про свято Собор архістратига Божого Михаїла та небесних сил безтілесних (21 листопада).
Передача «Благо» 14 листопада 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 21-ї неділі після П'ятдесятниці (про зцілення гадаринського біснуватого). Протоієрей Андрій Власенко – про подвиг перших християн і римські катакомби.
Передача «Благо» 7 листопада 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 20-ї неділі після П'ятдесятниці (притча про багача і Лазаря). Володимир Клименко – про пам'ять великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).
Передача «Благо» 31 жовтня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про апостола і євангеліста Луку (31 жовтня). Українське радіо – про Четвероєвангеліє та його авторів.
Передача «Благо» 24 жовтня 2021 року Мирослава Скрипка – про православну ікону та іконошанування.
Передача «Благо» 17 жовтня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 17-ї неділі після П'ятдесятниці (про милосердя). Протоієрей Андрій Власенко – про християнські святині Дамаска.
Передача «Благо» 10 жовтня 2021 року Українське радіо – про християнських мучеників і сповідників. Протоієрей Андрій Власенко – про паломництво до святинь Сирії (2 частина).
Передача «Благо» 3 жовтня 2021 року Українське радіо – про історію християнського храму. Протоієрей Андрій Власенко – про паломництво до святинь Сирії (1 частина).
Передача «Благо» 26 вересня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 14-ї неділі після П'ятдесятниці (притча про званих на весілля). Настоятель храму Воздвиження чесного і животворчого хреста Господнього в с. Боратин Луцького райдеканату протоієрей Іван Пахолок – про історію та значення свята Воздвиження.
Передача «Благо» 19 вересня 2021 року Протоієрей Василь Лозовицький – про євангельське читання 13-ї неділі після П'ятдесятниці (про злих працівників у винограднику). Протоієрей Віктор Пушко – про Різдво Пресвятої Богородиці (21 вересня). Мирослава Скрипка – про Холмську ікону Божої Матері (21 вересня).
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери