Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку
Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку
Слово на похороні снайпера Віталія Шуби 27 жовтня 2022 р. Слово старости луцького кафедрального собору Святої Трійці після чину похорону воїна Віталія Шуби, який загинув у російсько-українській війні.
Слово на похороні воїнів Олександра Сака й Анатолія Панасюка 28 вересня 2022 р. Слово протоієрея Володимира Подольця, старости луцького кафедрального собору Святої Трійці на похороні військовослужбовців Олександра Сака й Анатолія Панасюка.
Проповідь у неділю 35-ту після П’ятдесятниці 27 січня 2019 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці. Відео єпархіальної телестудії «Собор».
Проповідь на Димитрія Солунського 8 листопада 2017 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці. Відео єпархіальної телестудії «Собор».
Слово на похороні Миколи Романюка 5 лютого 2017 р. Слово митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення чину похорону луцького міського голови Миколи Романюка у кафедральному соборі Святої Трійці.
Вручення нагород волонтерам 25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.
Проповідь у Неділю після Воздвиження 4 жовтня 2015 р., Неділя після Воздвиження. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці. Аудіо інформаційної служби єпархії.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери