Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна Аудіо Благо, радіопередачі
Радіопередачі «Благо»
Віктор Гребенюк. Новела «Голос духа» Хтось намагався догукатися до радянських солдатів із мечеті в афганському кишлаку. Не мулла, не муедзин і не простий селянин… Хто ж?..
Передача «Благо» 3 червня 2018 року Олександр Биструшкін – про євангельське читання 1-ї неділі після П’ятдесятниці, всіх святих. «Українське радіо» – про рівноапостольного царя Костянтина (3 червня).
Передача «Благо» 27 травня 2018 року Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про День Святої Трійці. Олександр Биструшкін – про зішестя Святого Духа на апостолів. «Українське радіо» – про народження і заснування Церкви.
Передача «Благо» 20 травня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 7-ї неділі після Пасхи, святих отців І Вселенського собору (первосвященицька молитва Господа). «Українське радіо» – про перемогу православної віри над аріанством та христологічні суперечки. Руслана Радзіховська – про Євхаристію.
Передача «Благо» 13 травня 2018 року Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про значення Вознесіння Господнього. «Українське радіо» – про утворення Московського Патріархату та першість у християнському світі Константинопільського Патріархату. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 6-ї неділі після Пасхи (зцілення сліпонародженого).
Передача «Благо» 6 травня 2018 року Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла «12 каналу» про звернення Президента України щодо надання Томосу про автокефалію Українській Православній Церкві. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 5-ї неділі після Пасхи (розмова з самарянкою) та Великомученика Георгія Побідоносця (6 травня).
Передача «Благо» 29 квітня 2018 року Президент України Петро Порошенко – про звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія ІІ щодо надання Томосу про автокефалію Православній Церкві в Україні. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 4-ї неділі після Пасхи (зцілення розслабленного біля купальні Вифезда). Протоієрей Андрій Власенко – про християнські святині Сирії.
Передача «Благо» 22 квітня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 3-ї неділі після Пасхи, святих жон-мироносиць. Голова інформаційного управління Київського Патріархату архієпископ Євстратій (Зоря) – про надання Томосу про автокефалію Українській Православній Церкві.
Передача «Благо» 15 квітня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання Антипасхи, 2-ї неділі після Пасхи, апостола Фоми. Олександр Биструшкін – про значення молитви за померлих.
Передача «Благо» 8 квітня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко, староста луцького кафедрального собору Святої Трійці протоієрей Володимир Подолець, Андрій Гнатюк, Олександр Биструшкін – про Воскресіння Христове та його значення.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери