Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна Аудіо Благо, радіопередачі
Радіопередачі «Благо»
Передача «Благо» 12 серпня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про мученик Йоана Воїна (12 серпня). «Українське радіо» – про святих мучеників та сповідників. Протоієрей Андрій Власенко – про історію українського прочанства.
Передача «Благо» 5 серпня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко та Мирослава Скрипка – про Почаївську ікону Божої Матері (5 серпня).
Віктор Гребенюк. Новела «Голос духа» Хтось намагався догукатися до радянських солдатів із мечеті в афганському кишлаку. Не мулла, не муедзин і не простий селянин… Хто ж?..
Передача «Благо» 29 липня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 8-ї неділі після П’ятдесятниці (про ходіння Христа по воді). «Українське радіо» – про початок Християнства на Русi-Українi.
Передача «Благо» 22 липня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 7-ї неділі після П’ятдесятниці (про насичення хлібами). «Українське радіо» – про Рівноапостольного великого князя Володимира (28 липня).
Передача «Благо» 15 липня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 6-ї неділі після П’ятдесятниці (зцілення двох сліпих). Протоієрей Андрій Власенко – про благовістя святих апостолів.
Передача «Благо» 8 липня 2018 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання 5-ї неділі після П’ятдесятниці (про зцілення розслабленного). Протоієрей Андрій Власенко – про мандри апостолів. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про апостолів Петра і Павла.
Передача «Благо» 1 липня 2018 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання 5-ї неділі після П’ятдесятниці (про зцілення біснуватого юнака). Протоієрей Михайло Онищук, луцький міський декан, настоятель парафії Холмської ікони Божої Матері в обласному центрі, – про віру в прикмети й забобони. 46-й випуск передачі «Що каже священик» – спільного проекту телестудії єпархії «Собор» і телеканалу «Нова Волинь».
Передача «Благо» 24 червня 2018 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про важливість прийняття святих Христових таїн. Протоієрей Андрій Власенко – про Святу Софію Константинопольську. «Українське радіо» – про падіння Константинополя.
Передача «Благо» 17 червня 2018 року Олександр Биструшкін – про євангельське читання 3-ї неділі після П’ятдесятниці (про світильник тіла). Руслана Радзіховська – про церковний устрій богослужіння.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери