Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Хромяк Андрій, священик
Священик Андрій Хромяк
Передача «Благо» 10 березня 2024 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про Страшний суд. Протоієрей Андрій Хромяк – про евтаназію.
Передача «Благо» 3 березня 2024 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі блудного сина та м'ясопусну поминальну суботу. Протоієрей Андрій Хромяк – про гріх самогубства.
Передача «Благо» 15 жовтня 2023 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання в 19-ту неділю після П'ятдесятниці (притча про сіяча). Клірик Феодосіївського храму м. Луцька священник Андрій Хром'як – про те, чи можна вірити в Бога, але не відвідувати церкву.
Передача «Благо» 11 листопада 2018 року Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату, – про євангельське читання 23-ї неділі після П’ятдесятниці (зцілення гадаринського біснуватого). Протоієрей Андрій Власенко – про українські дерев’яні церкви (4-та частина).
Передача «Благо» 12 листопада 2017 року Настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату священик Андрій Хромяк – про євангельське читання 23-ї неділі після П’ятдесятниці (про гадаринського біснуватого). «Українське радіо» – про старчество.
Передача «Благо» 29 жовтня 2017 року Настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату священик Андрій Хромяк – про євангельське читання 21-ї неділі після П’ятдесятниці (про сіяча).
Передача «Благо» 15 листопада 2015 року Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 23-ї після П’ятдесятниці (про зцілення гадаринського біснуватого). Євгенія Климчук – про єпархіальні події. Протоієрей Віктор Пушко – про відзначення у парафіях дня Архістратига Божого Михаїла та собору небесних сил безплотних, а також про значення цього свята. Про проблеми у відносинах батьків і дітей – проповідь Святійшого Філарета, Патріарха Київського і всієї Руси-України. «Українське радіо» – про святині християнського світу, а саме храм Гробу Господнього.
Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери