Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Проповіді
Проповіді
Слово на похороні військовослужбовців Леоніда Олексюка та Олега Лук’янчука 4 листопада 2022 р. Слово луцького міського декана протоієрея Михайла Онищука після чину похорону військовослужбовців Леоніда Олексюка та Олега Лук’янчука, які загинули у російсько-українській війні.
Слово на похороні снайпера Віталія Шуби 27 жовтня 2022 р. Слово старости луцького кафедрального собору Святої Трійці після чину похорону воїна Віталія Шуби, який загинув у російсько-українській війні.
Слово на похороні воїнів Олександра Сака й Анатолія Панасюка 28 вересня 2022 р. Слово протоієрея Володимира Подольця, старости луцького кафедрального собору Святої Трійці на похороні військовослужбовців Олександра Сака й Анатолія Панасюка.
Слово на похороні Романа Карпюка 11 січня 2022 р. Слово старости кафедрального собору Святої Трійці протоієрея Володимира Подольця на похороні Романа Карпюка.
Слово на похороні Сергія Сулими 7 квітня 2021 р. Слово митрополита Луцького і Волинського Михаїла на похороні Сергія Сулими, головного сержанта гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти військової частини А3892. Аудіо інформаційної служби єпархії.
Проповідь у неділю 35-ту після П’ятдесятниці 27 січня 2019 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці. Відео єпархіальної телестудії «Собор».
Проповідь у с. Черкаси 18 листопада 2018 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення Божественної Літургії у храм Великомучениці Варвари с. Черкаси Ковельського районного деканату.
Слово у День пам’яті та примирення 8 травня 2016 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення панахиди на луцькому меморіалі «Вічна слава» з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення.
Слово перед пам’ятником Шевченка 10 березня 2016 р. Слово митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення заупокійної літії по Тарасові Шевченку в Луцьку, перед пам’ятником Кобзареві.
Проповідь у Неділю після Воздвиження 4 жовтня 2015 р., Неділя після Воздвиження. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці. Аудіо інформаційної служби єпархії.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери