Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Никодим (Смілий), ієромонах
Ієромонах Никодим (Смілий)
Передача «Благо» 4 лютого 2024 року Олександр Биструшкін – про євангельське читання у 35-ту неділю після П'ятдесятниці (про багатого юнака). Ігумен Никодим (Смілий) – про ставлення до грошей, багатство та користолюбство.
Передача «Благо» 8 березня 2020 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 1-ї неділі Великого посту (покликання апостолів Филипа й Варфоломія) та значення неділі Торжества православ’я. Намісник чоловічого монастиря Воздвиження хреста Господнього, що в Луцьку, ігумен Никодим (Смілий) – про Великий піст та його значення.
Передача «Благо» 1 березня 2020 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання сиропусної неділі. Настоятель храму Введення Пресвятої Богородиці, що в Луцьку протоієрей Віктор Михалевич – про значення посту. Намісник чоловічого монастиря Воздвиження хреста Господнього, що в Луцьку, ігумен Никодим (Смілий) – про заговини та підготовку до Великого посту.
Передача «Благо» 26 січня 2019 року Намісник чоловічого монастиря Воздвиження хреста Господнього, що в Луцьку, ігумен Никодим (Смілий) – про молитву в житті людини. «Українське радіо» – про рівноапостольну Ніну, просвітительку Грузії (27 січня).
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери