Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Благо, радіопередачі
Радіопередачі «Благо»
Передача «Благо» 25 грудня 2016 року Олександр Биструшкін – про євангельське читання неділі 28-ї після П’ятдесятниці (про покликаних на вечерю). Прот. Олександр Стахурський – про святителя Спиридона, єпископа Тримифунтського, чудотворця (25 грудня), мучеників Євстратiя, Авксентiя, Євгенiя, Мардарiя та Ореста (26 грудня). «Українське радіо» – про великий церковний розкол 1054 року.
Передача «Благо» 18 грудня 2016 року Володимир Клименко – про святителя Миколая Чудотворця (19 грудня). Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 29-ї після П’ятдесятниці (зцілення десятьох прокажених). «Українське радіо» – про святителя Амвросія, єпископа Медіоланського (20 грудня).
Передача «Благо» 11 грудня 2016 року Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла програмі «Що каже священик» на державному телеканалі «Нова Волинь». Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 27-ї після П’ятдесятниці (зцілення скорченої жінки в суботу). «Українське радіо» – про апостолькі шляхи Андрія Первозваного (13 грудня). Мирослава Скрипка – про великомученицю Варвару (17 грудня).
Передача «Благо» 4 грудня 2016 року Протоієрей Андрій Горобець та Володимир Клименко – про Введення Пресвятої Богородиці в храм (4 грудня). Мирослава Скрипка – про великомученицю Катерину (7 грудня).
Передача «Благо» 27 листопада 2016 року Володимир Клименко – про Різдвяний піст (Пилипівку). Настоятель парафії Віри, Надії, Любові та Софії в Луцьку протоієрей Андрій Ротченков – про євангельське читання неділі 25-ї після П’ятдесятниці (про милосердного самарянина). Протоієрей Віктор Пушко – про апостола Филипа (27 листопада). Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про вшанування жертв Голодомору.
Передача «Благо» 20 листопада 2016 року Володимир Клименко – про Архістратига Божого Михаїла та всіх небесних сил безтілесних (21 жовтня). Настоятель парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Городище-1 Луцького районного деканату протоієрей Богдан Лисак – про євангельське читання неділі 24-ї після П’ятдесятниці (про воскресіння дочки Яіра та зцілення кровоточивої).
Передача «Благо» 13 листопада 2016 року Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про пожертву Богові. Протоієрей Андрій Ротченков, настоятель парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії в Луцьку про совість – у єпархіальній передачі «Людина духовна» на державному телеканалі «Нова Волинь» (автор програми – протоієрей Микола Шутяк).
Передача «Благо» 6 листопада 2016 року Протоієрей Василь Лозовицький, декан богословського факультету Волинської православної богословської академії – про Заповіді Божі у єпархіальній передачі «Людина духовна» на державному телеканалі «Нова Волинь» (автор програми – протоієрей Микола Шутяк). Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (притча про багача і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада). Мирослава Скрипка – про великомученицю Параскеву П’ятницю (10 листопада).
Передача «Благо» 30 жовтня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча). Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про природу гріха і визнання власних гріхів. «Українське радіо» – про історію православного храму.
Передача «Благо» 23 жовтня 2016 року Володимир Клименко – про свято Собору волинських святих (23 жовтня). Протоієрей Віктор Кайда – про день святих отців VII Вселенського собору.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери