Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Благо, радіопередачі
Радіопередачі «Благо»
Передача «Благо» 3 березня 2024 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі блудного сина та м'ясопусну поминальну суботу. Протоієрей Андрій Хромяк – про гріх самогубства.
Передача «Благо» 25 лютого 2024 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі митаря й фарисея. Українське радіо – про Арсенія (Мацієвича), митрополита Ростовського (28 лютого).
Передача «Благо» 18 лютого 2024 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про Закхея. Українське радіо – про благовірного князя Ярослава Мудрого (20 лютого).
Передача «Благо» 11 лютого 2024 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання у 36-ту неділю після П'ятдесятниці (про зцілення єрихонського сліпого). Олександр Биструшкін – про те, як не журитись під час скорбот і страждань.
Передача «Благо» 4 лютого 2024 року Олександр Биструшкін – про євангельське читання у 35-ту неділю після П'ятдесятниці (про багатого юнака). Ігумен Никодим (Смілий) – про ставлення до грошей, багатство та користолюбство.
Передача «Благо» 28 січня 2024 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 29-ї неділі після П'ятдесятниці (притча про зцілення десяти прокажених). Українське радіо – про св. Йоана Золотоустого (перенесення мощей 27 січня).
Передача «Благо» 21 січня 2024 року Протоієрей Віктор Пушко – про відвідування храму щонеділі. Українське радіо – про св. Максима Сповідника (21 січня).
Передача «Благо» 14 січня 2024 року Протоієрей Віктор Пушко – про любов і закон. Українське радіо – про рівноапостольну Ніну (14 січня).
Передача «Благо» 7 січня 2024 року Протоієрей Віктор Пушко – євангельське читання неділі після Богоявлення. Мирослава Скрипка – про Йоана Хрестителя. Олександр Биструшкін – про дії невидимої благодаті Божої у Хрещенні Господньому.
Передача «Благо» 31 грудня 2023 року Протоієрей Віктор Пушко – євангельське читання неділі після Різдва Христового. Українське радіо – про св. Василія Великого (1 січня).
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери