Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Пушко Віктор, протоієрей
Протоієрей Віктор Пушко
Передача «Благо» 3 січня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі перед Різдвом (книгу родоводу Ісуса Христа). Володимир Клименко – про навечір'я та приготування до Різдва Христового.
Передача «Благо» 27 грудня 2020 року Олександр Биструшкін – про євангельське читання 28-ї неділі (про званих на вечерю). Протоієрей Віктор Пушко – про Неділю праотців.
Передача «Благо» 20 грудня 2020 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 28-ї неділі (зцілення десяти прокажених). Українське радіо – про святителя Амвросія Медіоланського (20 грудня).
Передача «Благо» 13 грудня 2020 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 27-ї неділі (зцілення скорченої жінки). Українське радіо – про апостола Андрія Первозваного (13 грудня).
Передача «Благо» 6 грудня 2020 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 26-ї неділі (притча про нерозумного багача). Мирослава Скрипка – про священномученицю Катерину (6 грудня).
Передача «Благо» 29 листопада 2020 року Протоієрей Андрій Ротченков – про євангельське читання 25-ї неділі (притча про милосердного самарянина). Мирослава Скрипка – про свято Введення (4 грудня).
Передача «Благо» 22 листопада 2020 року Володимир Клименко – про початок Різдвяного посту (28 листопада). Українське радіо – про місіонерську діяльність українського духовенства в Сибіру та на Далекому Сході у ХVІІІ ст.
Передача «Благо» 15 листопада 2020 року Протоієрей Андрій Шиманович – про Псалтир.
Передача «Благо» 8 листопада 2020 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 22-ї неділі (притча про багача і Лазаря). Володимир Клименко – про св. Димитрія Солунського (8 листопада).
Передача «Благо» 1 листопада 2020 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 21-ї неділі (притча про сіяча). Українське радіо – про преподобного Миколу Святошу, князя Луцького і Чернігівського.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери