Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Пушко Віктор, протоієрей
Протоієрей Віктор Пушко
Передача «Благо» 22 листопада 2020 року Володимир Клименко – про початок Різдвяного посту (28 листопада). Українське радіо – про місіонерську діяльність українського духовенства в Сибіру та на Далекому Сході у ХVІІІ ст.
Передача «Благо» 15 листопада 2020 року Протоієрей Андрій Шиманович – про Псалтир.
Передача «Благо» 8 листопада 2020 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 22-ї неділі (притча про багача і Лазаря). Володимир Клименко – про св. Димитрія Солунського (8 листопада).
Передача «Благо» 1 листопада 2020 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 21-ї неділі (притча про сіяча). Українське радіо – про преподобного Миколу Святошу, князя Луцького і Чернігівського.
Передача «Благо» 25 жовтня 2020 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 20-ї неділі (воскресіння сина наїнської вдови). Українське радіо – про іконошанування та VII Вселенський собор.
Передача «Благо» 18 жовтня 2020 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 19-ї неділі по П'ятдесятниці (про любов до ворогів). Українське радіо – про богослова Тертулліана.
Передача «Благо» 11 жовтня 2020 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 18-ї неділі по П'ятдесятниці (про чудесне ловлення риб). Володимир Клименко – про свято Покрови Пресвятої Богородиці.
Передача «Благо» 4 жовтня 2020 року Українське радіо – про святителя Димитрія Ростовського (4 жовтня). Володимир Клименко – про апостола і євангеліста Йоана Богослова (9 жовтня).
Передача «Благо» 27 вересня 2020 року Протоієрей Віктор Пушко – про свято Воздвиження (27 вересня). Керівник «Оранти» заслужений діяч мистецтв України Василь Мойсіюк – про ювілей колективу.
Передача «Благо» 20 вересня 2020 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі перед Воздвиженням та Різдво Пресвятої Богородиці (21 вересня). Мирослава Скрипка – про чудотворну Холмську ікону Божої Матері.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери