Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Пушко Віктор, протоієрей
Протоієрей Віктор Пушко
Передача «Благо» 24 січня 2016 року Мирослава Скрипка – про заклик Христа до покаяння (євангельске читання неділі після Богоявлення). Протоієрей Віктор Пушко – про мученицю Тетяну (25 січня). «Українське радіо» – про великого українського композитора Артемія Веделя та його духовні твори.
Передача «Благо» 17 січня 2016 року Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла для єпархіальної програми «Людина духовна» на обласному державному телебаченні. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельске читання неділі перед Богоявленням і значення цього свята.
Передача «Благо» 10 січня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельске читання неділі після Різдва Христового.
Передача «Благо» 27 грудня 2015 року Проповідь Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про євангельське читання неділі 29-ї після П’ятдесятниці (про покликаних та обраних). Протоієрей Віктор Пушко – про неділю праотців. Мирослава Скрипка – про мученика Вонифатія (1 січня). «Українське радіо» – про священномученика Ігнатія Богоносця (2 січня).
Передача «Благо» 20 грудня 2015 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 29-ї після П’ятдесятниці (про зцілення десятьох прокажених). «Українське радіо» – про святителя Амвросія Медіоланського (20 грудня). Проповідь Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про шанування та пізнання єдиного істинного Бога.
Передача «Благо» 13 грудня 2015 року Євангельське читання неділі 27-ї після П’ятдесятниці, про апостола Андрія Первозваного, праведного Філарета Милостивого та великомученицю Варвару.
Передача «Благо» 6 грудня 2015 року Проповідь Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про євангельське читання неділі 26-ї після П’ятдесятниці (про користолюбство). Мирослава Скрипка – про великомучениці Тетяни (7 грудня). «Українське радіо» – про мучеників і сповідників із циклу «Історія християнскьої церкви».
Передача «Благо» 4 грудня 2015 року Проповідь Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета на свято Введення Пресвятої Діви Марії у храм. Мирослава Скрипка – про історію і значення цього дня.
Передача «Благо» 29 листопада 2015 року Протоієрей Андрій Ротченков, настоятель луцької парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії, директор Центру християнського виховання дітей та молоді в Луцьку – про євангельське читання неділі 25-ї після П’ятдесятниці (притча про милосердного самарянина). Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла для обласного державного радіо з нагоди річниці Євромайдану (передача «Видноколо»). Єпископ Володимир-Волинський Матфей – про апостола і єварнеліста Матфея (29 листопада). Володимир Клименко – про Введенння Пресвятої Богородиці у храм (4 грудня).
Радіопередача «Благо» 22 листопада 2015 року Священик Богдан Лисак, настоятель парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Городище-1 Луцького районного деканату – про євангельське читання неділі 24-ї після П’ятдесятниці (про воскресіння дочки Яіра та зцілення кровоточивої). Протоієрей Віктор Пушко та Володимир Клименко – про апостола Филипа (27 листопада) та Різдвяний піст.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери