Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Пушко Віктор, протоієрей
Протоієрей Віктор Пушко
Передача «Благо» 21 лютого 2016 року Заява прес-центру Київської патріархії щодо Гаванської декларації Папи Римського Франциска та Патріарха Московського Кирила. Інтерв’ю Святійшого Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета виданню «Лівий берег». «Українське радіо» – про приєднання Київської Митрополії до Московського Патріархату. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі митаря та фарисея.
Передача «Благо» 14 лютого 2016 року Протоієрей Микола Шутяк – про видання першого молитовника українською мовою шрифтом Брайля. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 37-ї після П’ятдесятниці (про Закхея) та Стрітення Господнє (15 лютого). Протоієрей Юрій Близнюк, інспектор з питань місійної діяльності єпархії, – про значення храму та спільної моливи в ньому (з єпархіальної програми «Людина духовна» на обласному державному телебаченні). Проповідь Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про лихослів’я, роком боротьби з яким у Волинській єпархії оголосили 2016-й.
Передача «Благо» 7 лютого 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельске читання неділі 36-ї після П’ятдесятниці (прор зцілення сліпого). Протоієрей Михайло Бучак, настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Маяки (Княгинінок) Луцького районного деканату – про причини суїцидів і шляхи їх подолання (з єпархіальної програми «Що каже священик» на обласному державному телебаченні). «Українське радіо» – про святителя Йоана Золотоустого, перенесення мощей якого Церква відзначає 9 лютого.
Передача «Благо» 31 січня 2016 року Проповідь Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про євангельське читання неділі 35-ї після П’ятдесятниці (про слідування за Христом). Протоієрей Віктор Пушко – про реакцію Священного Синоду Київського Патріархату на заяви московського Патріарха Кирила на Синаксисі Помісних Православних Церков у Шамбезі. «Українське радіо» – про святителів Афанасія та Кирила, архієпископів Олександрійських (31 січня), преподобних Максима Сповідника та Максима Грека (3 лютого).
Передача «Благо» 24 січня 2016 року Мирослава Скрипка – про заклик Христа до покаяння (євангельске читання неділі після Богоявлення). Протоієрей Віктор Пушко – про мученицю Тетяну (25 січня). «Українське радіо» – про великого українського композитора Артемія Веделя та його духовні твори.
Передача «Благо» 17 січня 2016 року Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла для єпархіальної програми «Людина духовна» на обласному державному телебаченні. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельске читання неділі перед Богоявленням і значення цього свята.
Передача «Благо» 10 січня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельске читання неділі після Різдва Христового.
Передача «Благо» 27 грудня 2015 року Проповідь Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про євангельське читання неділі 29-ї після П’ятдесятниці (про покликаних та обраних). Протоієрей Віктор Пушко – про неділю праотців. Мирослава Скрипка – про мученика Вонифатія (1 січня). «Українське радіо» – про священномученика Ігнатія Богоносця (2 січня).
Передача «Благо» 20 грудня 2015 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 29-ї після П’ятдесятниці (про зцілення десятьох прокажених). «Українське радіо» – про святителя Амвросія Медіоланського (20 грудня). Проповідь Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про шанування та пізнання єдиного істинного Бога.
Передача «Благо» 13 грудня 2015 року Євангельське читання неділі 27-ї після П’ятдесятниці, про апостола Андрія Первозваного, праведного Філарета Милостивого та великомученицю Варвару.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери