Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Пушко Віктор, протоієрей
Протоієрей Віктор Пушко
Передача «Благо» 23 травня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 4-ї неділі після Пасхи (зцілення розслабленого в купальні «Віфезда»). Українське радіо – про старо- та церковнослов'янську мови. Про святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, учителів слов'янських.
Передача «Благо» 9 травня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі Антипасхи. Олександр Биструшкін – про поминання померлих у світлі Воскресіння Христового.
Передача «Благо» 16 травня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі Жон-мироносиць.
Передача «Благо» 2 травня 2021 року Пасхальне вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Протоієрей Віктор Пушко – про значення Воскресіння Христового.
Передача «Благо» 25 квітня 2021 року Олександр Биструшкін – про євангельське читання Вербної неділі (Входу Господнього в Єрусалим). Протоієрей Андрій Власенко – про паломництво до Єрусалима (частина друга).
Передача «Благо» 18 квітня 2021 року Олександр Биструшкін – про євангельське читання 5-ї неділі Великого посту. Протоієрей Андрій Власенко – про паломництво до Єрусалима.
Передача «Благо» 11 квітня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 4-ї неділі Великого посту (зцілення біснуватого юнака). Мирослава Скрипка – про святителя Григорія Паламу.
Передача «Благо» 4 квітня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 3-ї неділі Великого посту, хрестопоклонної (про слідування за Христом). Протоієрей Андрій Власенко – про благовістя апостолів (частина друга).
Передача «Благо» 28 березня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 2-ї неділі Великого посту (зцілення розслабленого) та святителя Григорія Паламу.
Передача «Благо» 21 березня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про неділю Торжества православ'я та євангельське читання 1-ї неділі Великого посту (покликання апостолів Филипа й Нафанаїла).
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери