Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Михаїл (Зінкевич), митрополит
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Передача «Благо» 28 квітня 2019 року Пасхальне вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла.
Проповідь у неділю 35-ту після П’ятдесятниці 27 січня 2019 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці. Відео єпархіальної телестудії «Собор».
Проповідь у с. Черкаси 18 листопада 2018 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення Божественної Літургії у храм Великомучениці Варвари с. Черкаси Ковельського районного деканату.
Передача «Благо» 28 жовтня 2018 року Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла телеканалу «Еспрессо». Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 21-ї неділі після П’ятдесятниці (притча про сіяча). Протоієрей Андрій Власенко – про українські дерев’яні церкви (2-га частина).
Передача «Благо» 21 жовтня 2018 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про вшанування всіх волинських святих (23 жовтня). «Українське радіо» – про іконоборство й отців Сьомого вселенського собору.
Передача «Благо» 2 вересня 2018 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання 14-ї неділі після П’ятдесятниці (про покликаних на весілля). Протоієрей Андрій Власенко – про святині Йорданської долини та Мертвого моря.
Передача «Благо» 8 липня 2018 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання 5-ї неділі після П’ятдесятниці (про зцілення розслабленного). Протоієрей Андрій Власенко – про мандри апостолів. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про апостолів Петра і Павла.
Передача «Благо» 1 липня 2018 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання 5-ї неділі після П’ятдесятниці (про зцілення біснуватого юнака). Протоієрей Михайло Онищук, луцький міський декан, настоятель парафії Холмської ікони Божої Матері в обласному центрі, – про віру в прикмети й забобони. 46-й випуск передачі «Що каже священик» – спільного проекту телестудії єпархії «Собор» і телеканалу «Нова Волинь».
Передача «Благо» 24 червня 2018 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про важливість прийняття святих Христових таїн. Протоієрей Андрій Власенко – про Святу Софію Константинопольську. «Українське радіо» – про падіння Константинополя.
Передача «Благо» 6 травня 2018 року Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла «12 каналу» про звернення Президента України щодо надання Томосу про автокефалію Українській Православній Церкві. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 5-ї неділі після Пасхи (розмова з самарянкою) та Великомученика Георгія Побідоносця (6 травня).
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери