Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Філарет (Денисенко), почесний Патріарх
Почесний Патріарх Філарет
Передача «Благо» 21 серпня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 9-ї після П’ятдесятниці (ходіння Христа по воді). Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про значення молитви «5 каналу». «Українське радіо» – про історію Галицько-Волинської держави.
Передача «Благо» 14 серпня 2016 року Володимир Клименко – про Успенський піст та свято Всемилостивого Спаса, семи мучеників Маккавеєвих. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про суддів та корупцію «5 каналу». Настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Княгининок Луцького районного деканату протоієрей Михайло Бучак – про євангельське читання неділі 8-ї після П’ятдесятниці (про насичення п’ятьма хілібами та двома рибинами). Ольга Свиридюк – про свято Преображення Господнього.
Передача «Благо» 12 червня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 7-ї після Пасхи (святих отців І Вселенського Собору). Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про справедливість «5 каналу». Протоієрей Віктор Пушко – про підготовку Всеправославного Собору та його бойкот деякими помісними Церквами. «Українське радіо» – про проголошення автокефалії Московським Патріархатом.
Передача «Благо» 5 червня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 6-ї після Пасхи (зцілення сліпонародженного) та Вознесіння Господнє. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про прохання у Бога «5 каналу».
Передача «Благо» 15 травня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про відзначення 50-ліття перебування на Київській кафедрі Патірарха Київського і всієї Руси-України Філарета та 50-ліття з дня народження митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Інтерв’ю Патріарха Філарета про роль жінки «5 каналу». «Українське радіо» – про святителя Афанасія Великого, архієпископа Олександрійського (15 травня). Віктор Гребенюк, літературний редактор інформаційно-видавничого центру єпархії, – про благовірних князів-страстотерпців Бориса і Гліба (15 травня): читання глави «Борис та Святополк» з книги «Діяння небожителів» Брата Віктора (псевдонім В. Гребенюка).
Передача «Благо» 8 травня 2016 року Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла радіостудії «Благо» з нагоди свого 50-ліття. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання Антипасхи, неділі 2-ї після Пасхи, Апостола Фоми. Олександр Биструшкін – про молитву за померлих. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про поминання померлих в Провідну неділю для «5 каналу».
Передача «Благо» 1 травня 2016 року Пасхальне послання митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з нагоди Світлого Воскресіння Христового для «5 каналу».
Передача «Благо» 24 квітня 2016 року Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про Страсний тиждень та підготування до Пасхи. Олександр Биструшкін – про Вхід Господній в Єрусалим...
Передача «Благо» 10 квітня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 4-ї Великого посту (зцілення біснуватого юнака). Священики Іван Гурєєв (настоятель парафії Архістратига Михаїла в с. Підгайці Луцького районного деканату), Андрій Мовчанюк (громада Успіння Пресвятої Богородиці в с. Гаразджа цього ж благочиння) та Олександр Вронський (Преподобного Іова Почаївського в Луцьку) – про поїздку в зону АТО. «Українське радіо» – про преподобного Йоана Ліствечника. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про боротьбу з депресією для «5 каналу».
Передача «Благо» 28 лютого 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про передання храму малої Софії Київської нашій Церкві для звершення богослужінь, проповідь Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета на його освяченні. Інтерв’ю Святійшого про психологічну реабілітацію та духовну підтримку військослужбовців «5 каналу». Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про блудного сина та поминальні суботи. Проповідь Патріарха Філарета про поминання померлих. Віктор Гребенюк – до 145-ліття з дня народження Лесі Українки, аудіовистави «Що дасть нам силу?», «І ти колись боролась мов Ізраїль».
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери