Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Філарет (Денисенко), почесний Патріарх
Почесний Патріарх Філарет
Передача «Благо» 19 лютого 2017 року Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета каналу «Еспрессо». Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі м’ясопусної, про Страшний суд. Протоієрей Іван Гуреєв, настоятель парафії Архистратига Михаїла в с. Підгайці Луцького районного деканату, – про ознаки та знамення другого пришестя Спасителя і Страшного суду.
Передача «Благо» 19 січня 2017 року Протоієрей Віктор Пушко та Ігор Сацик – про Богоявлення, Хрещення Господнє. Проповідь Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про дію благодаті Духа Святого у таїнстві Хрещення.
Передача «Благо» 27 листопада 2016 року Володимир Клименко – про Різдвяний піст (Пилипівку). Настоятель парафії Віри, Надії, Любові та Софії в Луцьку протоієрей Андрій Ротченков – про євангельське читання неділі 25-ї після П’ятдесятниці (про милосердного самарянина). Протоієрей Віктор Пушко – про апостола Филипа (27 листопада). Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про вшанування жертв Голодомору.
Передача «Благо» 13 листопада 2016 року Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про пожертву Богові. Протоієрей Андрій Ротченков, настоятель парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії в Луцьку про совість – у єпархіальній передачі «Людина духовна» на державному телеканалі «Нова Волинь» (автор програми – протоієрей Микола Шутяк).
Передача «Благо» 30 жовтня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча). Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про природу гріха і визнання власних гріхів. «Українське радіо» – про історію православного храму.
Передача «Благо» 9 жовтня 2016 року Володимир Клименко – про апостола і євангеліста Йоана Богослова (9 жовтня). Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про свято Покрови Пресвятої Богородиці.
Передача «Благо» 2 жовтня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі після Воздвиження (про носіння хреста). Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про роль і значення чернецтва. «Українське радіо» – про історію зародження чернецтва.
Передача «Благо» 25 вересня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі перед Воздвиженням. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про історичні аналогії між рівноапостольним імператором Коснтантином Великим та рівноапостольним князем Володимиром Великим, а також про шанування чесного і животворчого хреста Господнього. Настоятель парафії Воздвиження хреста Господнього в с. Боратин Луцького районного деканату протоієрей Іван Пахолок – про це свято та історію боратинського храму.
Передача «Благо» 4 вересня 2016 року Протоієрей Богдан Гринів – про євангельське читання неділі 11-ї після П’ятдесятниці (притча про двох боржників). Настоятель луцької парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії протоієрей Андрій Ротченков – про мучеників Адріана й Наталію (8 вересня) та християнську сім’ю. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про марновірство та забобони «5 каналу».
Передача «Благо» 28 серпня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про відзначення 25-ї річниці Незалежності України у єпархії. Олександр Биструшкін та Ольга Свиридюк – про Успіння Пресвятої Богородиці (28 серпня). Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про виховання дітей «5 каналу». «Українське радіо» – про духовну освіту в Україні в кінці ХVII – на поч. XVIII ст.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери