Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Аудіо
Аудіо
Передача «Благо» 5 червня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 6-ї після Пасхи (зцілення сліпонародженного) та Вознесіння Господнє. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про прохання у Бога «5 каналу».
Передача «Благо» 29 травня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 5-ї після Пасхи (розмова з самарянкою). Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про 50-ліття свого служіння на Київській кафедрі «5 каналу». «Українське радіо» – про Братський рух в Україні.
Передача «Благо» 22 травня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 4-ї після Пасхи (зцілення розслабленного). Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про декомунізацію «5 каналу».
Передача «Благо» 15 травня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про відзначення 50-ліття перебування на Київській кафедрі Патірарха Київського і всієї Руси-України Філарета та 50-ліття з дня народження митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Інтерв’ю Патріарха Філарета про роль жінки «5 каналу». «Українське радіо» – про святителя Афанасія Великого, архієпископа Олександрійського (15 травня). Віктор Гребенюк, літературний редактор інформаційно-видавничого центру єпархії, – про благовірних князів-страстотерпців Бориса і Гліба (15 травня): читання глави «Борис та Святополк» з книги «Діяння небожителів» Брата Віктора (псевдонім В. Гребенюка).
Слово у День пам’яті та примирення 8 травня 2016 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення панахиди на луцькому меморіалі «Вічна слава» з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення.
Передача «Благо» 8 травня 2016 року Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла радіостудії «Благо» з нагоди свого 50-ліття. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання Антипасхи, неділі 2-ї після Пасхи, Апостола Фоми. Олександр Биструшкін – про молитву за померлих. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про поминання померлих в Провідну неділю для «5 каналу».
Передача «Благо» 1 травня 2016 року Пасхальне послання митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з нагоди Світлого Воскресіння Христового для «5 каналу».
Владика на радіо «Луцьк» 27 квітня 2016 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про свято Воскресіння Христового, зростання релігійності українського суспільства та значення Церкви в сучасному житті в прямому ефірі радіостанції «Луцьк».
Передача «Благо» 24 квітня 2016 року Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про Страсний тиждень та підготування до Пасхи. Олександр Биструшкін – про Вхід Господній в Єрусалим...
Передача «Благо» 17 квітня 2016 року Протоієрей Володимир Вакін, ректор Волинської православної богословської академії, – про права і свободи людини в передачі «Людина духовна» на державному телеканалі «Нова Волинь». «Українське радіо» – про преподобну Марію Єгипетську. Олександр Биструшкін – про дієвість подвигу Великого посту...
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери