Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Аудіо
Аудіо
Передача «Благо» 4 квітня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 3-ї неділі Великого посту, хрестопоклонної (про слідування за Христом). Протоієрей Андрій Власенко – про благовістя апостолів (частина друга).
Передача «Благо» 28 березня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 2-ї неділі Великого посту (зцілення розслабленого) та святителя Григорія Паламу.
Передача «Благо» 21 березня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про неділю Торжества православ'я та євангельське читання 1-ї неділі Великого посту (покликання апостолів Филипа й Нафанаїла).
Передача «Благо» 14 березня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання Прощеної неділі. Протоієрей Віктор Михалевич – про Великий піст.
Передача «Благо» 7 березня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про Страшний суд. Андрій Власенко – про благовістя апостолів.
Передача «Благо» 28 лютого 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про блудного сина. Володимир Биструшкін – про м'ясопусну поминальну суботу та необхідність молитви за померлих.
Передача «Благо» 21 лютого 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про митаря й фарисея. Мирослава Скрипка – про покаяння.
Передача «Благо» 14 лютого 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 36-ї після П'ятдесятниці (про Закхея) та про Стрітення.
Передача «Благо» 7 лютого 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 35-ї після П'ятдесятниці (про зцілення сліпого). Українське радіо – про святителя Йоана Золотоустого.
Передача «Благо» 31 січня 2021 року Українське радіо – про святителів Афанасія та Кирила Олександрійських (31 січня).
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери