Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Аудіо
Аудіо
Передача «Благо» 15 жовтня 2023 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання в 19-ту неділю після П'ятдесятниці (притча про сіяча). Клірик Феодосіївського храму м. Луцька священник Андрій Хром'як – про те, чи можна вірити в Бога, але не відвідувати церкву.
Передача «Благо» 8 жовтня 2023 року Володимир Клименко – про Собор волинських святих (10 жовтня). Українське радіо – про отців VII Вселенського Собору (перехідне святкування в неділю, найближчу до 11 жовтня) та єресь іконоборства.
Передача «Благо» 1 жовтня 2023 року Володимир Клименко – про свято Покрови Пресвятої Богородиці (1 жовтня). Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 17-ї неділі після П'ятдесятниці (про любов до ворогів).
Передача «Благо» 24 вересня 2023 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 16-ї неділі після П'ятдесятниці (притча про таланти). Українське радіо – про мученицю Феклу (24 вересня) та вшанування пам'яті мучеників і мучениць за віру Христову.
Передача «Благо» 17 вересня 2023 року Протоієрей Михайло Лисак – про євангельське читання неділі після Воздвиження і подвиг святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії (17 вересня). Українське радіо – про Церкву в роки Другої світової війни.
Передача «Благо» 10 вересня 2023 року Олександр Биструшкін – про євангельське читання 14-ї неділі після П'ятдесятниці (притча про званих на весілля). Володимир Божик – про тлумачення літургії оголошених.
Передача «Благо» 3 вересня 2023 року Протоієрей Василь Лозовицький – про євангельське читання 13-ї неділі після П'ятдесятниці (притча про злих виноградарів). Володимир Божик – про значення проскомидії та пояснення її.
Передача «Благо» 27 серпня 2023 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 12-ї неділі після П'ятдесятниці (розмова Христа з багатим юнаком). Олександр Биструшкін – слово на Успіння Пресвятої Богородиці (28 серпня).
Передача «Благо» 20 серпня 2023 року Протоієрей Андрій Ротченков – про щасливу сім'ю, обов'язки чоловіка і жінки у шлюбі.
Передача «Благо» 13 серпня 2023 року Володимир Клименко – про Успенський піст. Протоієрей Андрій Шиманович – про Перший, Другий і Третій Спас, історію, традиції та значення цих свят.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери