Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Аудіо
Аудіо
Передача «Благо» 17 квітня 2016 року Протоієрей Володимир Вакін, ректор Волинської православної богословської академії, – про права і свободи людини в передачі «Людина духовна» на державному телеканалі «Нова Волинь». «Українське радіо» – про преподобну Марію Єгипетську. Олександр Биструшкін – про дієвість подвигу Великого посту...
Передача «Благо» 10 квітня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 4-ї Великого посту (зцілення біснуватого юнака). Священики Іван Гурєєв (настоятель парафії Архістратига Михаїла в с. Підгайці Луцького районного деканату), Андрій Мовчанюк (громада Успіння Пресвятої Богородиці в с. Гаразджа цього ж благочиння) та Олександр Вронський (Преподобного Іова Почаївського в Луцьку) – про поїздку в зону АТО. «Українське радіо» – про преподобного Йоана Ліствечника. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про боротьбу з депресією для «5 каналу».
Передача «Благо» 3 квітня 2016 року Протоієрей Степан Гайгель, капелан ГУ Національної поліції у Волинській обл., настоятель парафії Архістратига Михаїла в Луцьку, – про Хрестопоклонну неділю. Клірик луцького храму Святителя Феодосія Чернігівського протоієрей Богдан Гринів – про материнську молитву (з єпархіальної телепрограми «Що каже священик»). Протоієрей Віктор Пушко – про Благовіщення Пресвятої Богородиці (7 квітня).
Передача «Благо» 27 березня 2016 року Капелан обласної клінічної лікарні священик Назар Бабій – про євангельське читання неділі 2-ї Великого посту (про зцілення розслабленого). Протоієрей Віктор Пушко, Мирослава Скрипка – про вшанування святителя Григорія Палами (перехідне святкування у другу неділю Великого посту). «Українське радіо» – про старчество. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про боротьбу зі спокусами для «5 каналу».
Передача «Благо» 20 березня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 1-ї Великого посту (покликання апостола Нафанаїла) та свято Торжества Православ’я. Протоієрей Юрій Близнюк, настоятель парафії Великомучениці Катерини в Луцьку, – про суть Великого посту і як правильно постувати. «Українське радіо» – про VII Вселенський собор та єресь іконоборства.
Передача «Благо» 13 березня 2016 року Заява прес-центру Київської патріархії з нагоди 70-ліття так званого Львівського собору. Протоієрей Віктор Пушко – про патріарше розпорядження щодо загальноцерковної молитви за звільнення Надії Савченко та інших полонених. Священик УПЦ (МП) мстить громаді за перехід у Київський патріархат – репортаж журналістів телеканалу ЗІК. Священик Станіслав Беспалов, викладач Волинської православної богословської академії, кандидат богословських наук, – про день відкритих дверей у цьому закладі. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі сиропусної, прощеної. «Українське радіо» – про автокефалію РПЦ і поділ Київської митрополії.
Слово перед пам’ятником Шевченка 10 березня 2016 р. Слово митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення заупокійної літії по Тарасові Шевченку в Луцьку, перед пам’ятником Кобзареві.
Передача «Благо» 6 березня 2016 року Заява прес-служби єпархії щодо реставрації луцького кафедрального собору Святої Трійці. Священик Станіслав Беспалов, викладач Волинської православної богословської академії, кандидат богословських наук, – про день відкритих дверей у цьому закладі. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі м’ясопусної, про Страшний суд. Священик Іван Гуреєв, настоятель парафії Архістратига Михаїла в с. Підгайці Луцького районного деканату, – про ознаки наближення кінця світу. «Українське радіо» – про історію, архітектуру, оздоблення православного храму. Протоієрей Віктор Пушко – про ставлення до відзначення Міжнародного жіночого дня (8 березня).
Передача «Благо» 28 лютого 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про передання храму малої Софії Київської нашій Церкві для звершення богослужінь, проповідь Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета на його освяченні. Інтерв’ю Святійшого про психологічну реабілітацію та духовну підтримку військослужбовців «5 каналу». Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про блудного сина та поминальні суботи. Проповідь Патріарха Філарета про поминання померлих. Віктор Гребенюк – до 145-ліття з дня народження Лесі Українки, аудіовистави «Що дасть нам силу?», «І ти колись боролась мов Ізраїль».
Передача «Благо» 21 лютого 2016 року Заява прес-центру Київської патріархії щодо Гаванської декларації Папи Римського Франциска та Патріарха Московського Кирила. Інтерв’ю Святійшого Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета виданню «Лівий берег». «Українське радіо» – про приєднання Київської Митрополії до Московського Патріархату. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі митаря та фарисея.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери