Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Аудіо
Аудіо
Слово у День пам’яті та примирення 8 травня 2016 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення панахиди на луцькому меморіалі «Вічна слава» з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення.
Передача «Благо» 8 травня 2016 року Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла радіостудії «Благо» з нагоди свого 50-ліття. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання Антипасхи, неділі 2-ї після Пасхи, Апостола Фоми. Олександр Биструшкін – про молитву за померлих. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про поминання померлих в Провідну неділю для «5 каналу».
Передача «Благо» 1 травня 2016 року Пасхальне послання митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з нагоди Світлого Воскресіння Христового для «5 каналу».
Владика на радіо «Луцьк» 27 квітня 2016 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про свято Воскресіння Христового, зростання релігійності українського суспільства та значення Церкви в сучасному житті в прямому ефірі радіостанції «Луцьк».
Передача «Благо» 24 квітня 2016 року Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про Страсний тиждень та підготування до Пасхи. Олександр Биструшкін – про Вхід Господній в Єрусалим...
Передача «Благо» 17 квітня 2016 року Протоієрей Володимир Вакін, ректор Волинської православної богословської академії, – про права і свободи людини в передачі «Людина духовна» на державному телеканалі «Нова Волинь». «Українське радіо» – про преподобну Марію Єгипетську. Олександр Биструшкін – про дієвість подвигу Великого посту...
Передача «Благо» 10 квітня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 4-ї Великого посту (зцілення біснуватого юнака). Священики Іван Гурєєв (настоятель парафії Архістратига Михаїла в с. Підгайці Луцького районного деканату), Андрій Мовчанюк (громада Успіння Пресвятої Богородиці в с. Гаразджа цього ж благочиння) та Олександр Вронський (Преподобного Іова Почаївського в Луцьку) – про поїздку в зону АТО. «Українське радіо» – про преподобного Йоана Ліствечника. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про боротьбу з депресією для «5 каналу».
Передача «Благо» 3 квітня 2016 року Протоієрей Степан Гайгель, капелан ГУ Національної поліції у Волинській обл., настоятель парафії Архістратига Михаїла в Луцьку, – про Хрестопоклонну неділю. Клірик луцького храму Святителя Феодосія Чернігівського протоієрей Богдан Гринів – про материнську молитву (з єпархіальної телепрограми «Що каже священик»). Протоієрей Віктор Пушко – про Благовіщення Пресвятої Богородиці (7 квітня).
Передача «Благо» 27 березня 2016 року Капелан обласної клінічної лікарні священик Назар Бабій – про євангельське читання неділі 2-ї Великого посту (про зцілення розслабленого). Протоієрей Віктор Пушко, Мирослава Скрипка – про вшанування святителя Григорія Палами (перехідне святкування у другу неділю Великого посту). «Українське радіо» – про старчество. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про боротьбу зі спокусами для «5 каналу».
Передача «Благо» 20 березня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 1-ї Великого посту (покликання апостола Нафанаїла) та свято Торжества Православ’я. Протоієрей Юрій Близнюк, настоятель парафії Великомучениці Катерини в Луцьку, – про суть Великого посту і як правильно постувати. «Українське радіо» – про VII Вселенський собор та єресь іконоборства.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери