Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Аудіо
Аудіо
Передача «Благо» 17 липня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 4-ї після П’ятдесятниці (зцілення слуги сотника).
Передача «Благо» 10 липня 2016 року Олександр Биструшкін – про євангельске читання неділі 3-ї після П’ятдесятниці (про світильник тіла). Протоієрей Віктор Кайда – про благовістя апостолів Петра й Павла.
Передача «Благо» 3 липня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 2-ї після П’ятидесятниці (Всіх святих землі Української). Євгенія Климчук – про святих Української Церкви.
Передача «Благо» 26 червня 2016 року Олександр Биструшкін – про неділю всіх святих. «Українське радіо» – про І століття Християнства.
Передача «Благо» 19 червня 2016 року Олександр Биструшкін – про Зішестя Святого Духа на апостолів. «Українське радіо» – про народження Церкви.
Передача «Благо» 12 червня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 7-ї після Пасхи (святих отців І Вселенського Собору). Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про справедливість «5 каналу». Протоієрей Віктор Пушко – про підготовку Всеправославного Собору та його бойкот деякими помісними Церквами. «Українське радіо» – про проголошення автокефалії Московським Патріархатом.
Передача «Благо» 5 червня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 6-ї після Пасхи (зцілення сліпонародженного) та Вознесіння Господнє. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про прохання у Бога «5 каналу».
Передача «Благо» 29 травня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 5-ї після Пасхи (розмова з самарянкою). Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про 50-ліття свого служіння на Київській кафедрі «5 каналу». «Українське радіо» – про Братський рух в Україні.
Передача «Благо» 22 травня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 4-ї після Пасхи (зцілення розслабленного). Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про декомунізацію «5 каналу».
Передача «Благо» 15 травня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про відзначення 50-ліття перебування на Київській кафедрі Патірарха Київського і всієї Руси-України Філарета та 50-ліття з дня народження митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Інтерв’ю Патріарха Філарета про роль жінки «5 каналу». «Українське радіо» – про святителя Афанасія Великого, архієпископа Олександрійського (15 травня). Віктор Гребенюк, літературний редактор інформаційно-видавничого центру єпархії, – про благовірних князів-страстотерпців Бориса і Гліба (15 травня): читання глави «Борис та Святополк» з книги «Діяння небожителів» Брата Віктора (псевдонім В. Гребенюка).
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери