Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Аудіо
Аудіо
Передача «Благо» 20 грудня 2015 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 29-ї після П’ятдесятниці (про зцілення десятьох прокажених). «Українське радіо» – про святителя Амвросія Медіоланського (20 грудня). Проповідь Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про шанування та пізнання єдиного істинного Бога.
Хор «Аксіос»: «Милість миру» Піснеспів «Милість миру». Знаменний розспів у гармонізації Павла Чеснокова. Виконує чоловічий хор храму Холмської ікони Божої Матері «Аксіос».
Хор «Аксіос»: «Херувимська пісня» Піснеспів «Херувимська пісня». Розспів Соловецького монастиря. Виконує чоловічий хор храму Холмської ікони Божої Матері «Аксіос».
Хор «Аксіос»: «Достойно є» Піснеспів «Достойно є» Артема Веделя. Виконує чоловічий хор храму Холмської ікони Божої Матері «Аксіос».
Передача «Благо» 13 грудня 2015 року Євангельське читання неділі 27-ї після П’ятдесятниці, про апостола Андрія Первозваного, праведного Філарета Милостивого та великомученицю Варвару.
Передача «Благо» 6 грудня 2015 року Проповідь Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про євангельське читання неділі 26-ї після П’ятдесятниці (про користолюбство). Мирослава Скрипка – про великомучениці Тетяни (7 грудня). «Українське радіо» – про мучеників і сповідників із циклу «Історія християнскьої церкви».
Передача «Благо» 4 грудня 2015 року Проповідь Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета на свято Введення Пресвятої Діви Марії у храм. Мирослава Скрипка – про історію і значення цього дня.
Передача «Благо» 29 листопада 2015 року Протоієрей Андрій Ротченков, настоятель луцької парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії, директор Центру християнського виховання дітей та молоді в Луцьку – про євангельське читання неділі 25-ї після П’ятдесятниці (притча про милосердного самарянина). Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла для обласного державного радіо з нагоди річниці Євромайдану (передача «Видноколо»). Єпископ Володимир-Волинський Матфей – про апостола і єварнеліста Матфея (29 листопада). Володимир Клименко – про Введенння Пресвятої Богородиці у храм (4 грудня).
Інтерв’ю митрополита 21 листопада 2015 р. Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла для обласного державного радіо з нагоди річниці Євромайдану. Передача «Видноколо».
Радіопередача «Благо» 22 листопада 2015 року Священик Богдан Лисак, настоятель парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Городище-1 Луцького районного деканату – про євангельське читання неділі 24-ї після П’ятдесятниці (про воскресіння дочки Яіра та зцілення кровоточивої). Протоієрей Віктор Пушко та Володимир Клименко – про апостола Филипа (27 листопада) та Різдвяний піст.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери