Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Аудіо
Аудіо
Передача «Благо» 7 жовтня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 18-ї неділі після П’ятдесятниці (про чудесне ловлення риби). Володимир Клименко – про апостола і євангеліста Йоана Богослова (9 жовтня). Протоієрей Андрій Власенко – про українські дерев’яні церкви.
Передача «Благо» 30 вересня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі після Воздвиження (важливість носіння хреста). Протоієрей Віктор Кайда – про мучениць Віру, Надію, Любов та Софію (30 вересня).
Передача «Благо» 16 вересня 2018 року Протоієрей Михайло Сивак – про євангельське читання 16-ї неділі після П’ятдесятниці (притча про таланти). Протоієрей Андрій Власенко – про святині Єгипту. Протоієрей Віктор Пушко – про Різдво Пресвятої Богородиці (21 вересня).
Передача «Благо» 2 вересня 2018 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання 14-ї неділі після П’ятдесятниці (про покликаних на весілля). Протоієрей Андрій Власенко – про святині Йорданської долини та Мертвого моря.
Передача «Благо» 26 серпня 2018 року Клірик парафії Святителя Феодосія Чернігівського в Луцьку протоієрей Василь Лозовицький – про євангельське читання 13-ї неділі після П’ятдесятниці (притча про злих виноградарів). Настоятель парафії Святої Трійці в с. Тростянець Ківерецького деканату протоієрей Сергій Ледвовк про місцеву реліквію – чудотворний образ Пресвятої Богородиці. Протоієрей Андрій Власенко – про прочанство до святинь Волині.
Передача «Благо» 19 серпня 2018 року Голова інформаційно-видавничого центру єпархії протоієрей Віталій Собко, настоятель парафії Преображення Господнього в с. Зміїнець Луцького районного деканату протоієрей Володимир Лозинський, Володимир Клименко та Людмила Сергійчук – про Преображення Господнє.
Передача «Благо» 12 серпня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про мученик Йоана Воїна (12 серпня). «Українське радіо» – про святих мучеників та сповідників. Протоієрей Андрій Власенко – про історію українського прочанства.
Передача «Благо» 5 серпня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко та Мирослава Скрипка – про Почаївську ікону Божої Матері (5 серпня).
Віктор Гребенюк. Новела «Ефект Вертера» Дбаючи за рейтинг, журналісти готують черговий негатив. Та чи не станеться і з ними те, що психологи називають ефектом Вертера? Твір одержав друге місце на всеукраїнському конкурсі «Антракт» у Херсоні 2018 року. Зі звукокниги «„Ефект Вертера“ та інші новели».
Віктор Гребенюк. Новела «Пожирання дітей» В одній розстрільній камері – священик та двоє юних більшовиків. Це не випадковість, це закономірність, пояснює батюшка. Зі звукокниги «„Ефект Вертера“ та інші новели».
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери