Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Аудіо
Аудіо
Передача «Благо» 19 листопада 2023 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання у 24-ю неділю після П'ятдесятниці (про нерозумного багача). Мирослава Скрипка – про Введення Пресвятої Богородиці.
Передача «Благо» 12 листопада 2023 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання у 23-ю неділю після П'ятдесятниці (притча про милосердного самарянина), про ап. Филипа (14 листопада) та Різдвяний піст. Українське радіо – про св. Йоана Золотоустого (13 листопада).
Передача «Благо» 5 листопада 2023 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання у 22-гу неділю після П'ятдесятниці (притча про воскресіння доньки Яіра та зцілення кровоточивої). Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці в с. Полонка Луцького районного деканату протоієрей Ігор Янчук – про таїнство причастя.
Передача «Благо» 29 жовтня 2023 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання у 21-шу неділю після П'ятдесятниці (про гадаринського біснуватого). Ієромонах Нестор (Олексюк) – про екзорцизм.
Передача «Благо» 22 жовтня 2023 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання у 20-ту неділю після П'ятдесятниці (притча про багача і Лазаря). Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці в с. Полонка Луцького районного деканату протоієрей Ігор Янчук – про таїнство сповіді.
Передача «Благо» 15 жовтня 2023 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання в 19-ту неділю після П'ятдесятниці (притча про сіяча). Клірик Феодосіївського храму м. Луцька священник Андрій Хром'як – про те, чи можна вірити в Бога, але не відвідувати церкву.
Передача «Благо» 8 жовтня 2023 року Володимир Клименко – про Собор волинських святих (10 жовтня). Українське радіо – про отців VII Вселенського Собору (перехідне святкування в неділю, найближчу до 11 жовтня) та єресь іконоборства.
Передача «Благо» 1 жовтня 2023 року Володимир Клименко – про свято Покрови Пресвятої Богородиці (1 жовтня). Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 17-ї неділі після П'ятдесятниці (про любов до ворогів).
Передача «Благо» 24 вересня 2023 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 16-ї неділі після П'ятдесятниці (притча про таланти). Українське радіо – про мученицю Феклу (24 вересня) та вшанування пам'яті мучеників і мучениць за віру Христову.
Передача «Благо» 17 вересня 2023 року Протоієрей Михайло Лисак – про євангельське читання неділі після Воздвиження і подвиг святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії (17 вересня). Українське радіо – про Церкву в роки Другої світової війни.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери