Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна→ Аудіо
Аудіо
Передача «Благо» 14 січня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі перед Богоявленням. «Українське радіо» – про святителя Василія Великого (14 січня). Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про Хрещення Господнє.
Інтерв’ю до Різдва 4 січня 2017 р. Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла для обласного радіо з нагоди Різдва Христового.
Передача «Благо» 31 грудня 2017 року Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про цінності різних періодів, років життя та прожитого віку. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі святих отців (книга родоводу Ісуса Христа). Володимир Клименко – про Навечір’я Різдва Христового, Святвечір. Мирослава Скрипка – про мученика Вонифатія (1 січня). «Українське радіо» – про священномученика Ігнатія Богоносця (2 січня).
Передача «Благо» 24 грудня 2017 року Олександр Биструшкін – про євангельське читання 28-ї неділі після П’ятдесятниці (притча про покликаних на вечерю). «Українське радіо» – про християнське паломництво.
Передача «Благо» 17 грудня 2017 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 29-ї неділі після П’ятдесятниці (про зцілення десяти прокажених). Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 24-ї неділі після П’ятдесятниці (про воскресіння дочки Яіра та зцілення кровоточивої). Мирослава Скрипка – про великомученицю Варвару (17 грудня). Володимир Клименко – про святителя Миколая Чудотворця (19 грудня).
Передача «Благо» 3 грудня 2017 року Протоієрей Андрій Горобець, Володимир Клименко, Мирослава Скрипка – про Введення в храм Пресвятої Богородиці (4 грудня).
Передача «Благо» 26 листопада 2017 року Настоятель луцької парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії священик Андрій Ротченков – про євангельське читання 25-ї неділі після П’ятдесятниці (про милосердного самарянина). «Українське радіо» та Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет (інтерв’ю «5 каналу») – про святителя Йоана Золотоустого (26 листопада). Володимир Клименко – про Різдвяний піст (Пилипівку).
Передача «Благо» 19 листопада 2017 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 24-ї неділі після П’ятдесятниці (про воскресіння дочки Яіра та зцілення кровоточивої). Володимир Клименко – про Собор Архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних (21 листопада).
Передача «Благо» 12 листопада 2017 року Настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату священик Андрій Хромяк – про євангельське читання 23-ї неділі після П’ятдесятниці (про гадаринського біснуватого). «Українське радіо» – про старчество.
Проповідь на Димитрія Солунського 8 листопада 2017 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці. Відео єпархіальної телестудії «Собор».
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери