Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна→ Аудіо
Аудіо
Віктор Гребенюк. Новела «Поквапся лишень» Німкеня поспішає до храму: і чоловік, і син – на фронті, треба молитись. Аж у двері несподівано постукали… Зі звукокниги «„Ефект Вертера“ та інші новели».
Віктор Гребенюк. Новела «Олжа» Сільський староста врятував од нацистської кулі єврея. А тепер «совєти» мають розстріляти старосту…
Віктор Гребенюк. Новела «Сім’я́ богомаза» Дитина родилася сліпою. Лікарі опускають руки. Лишається тільки одне. Ні, не богомілля по святих місцях...
Віктор Гребенюк. Новела «Голос духа» Хтось намагався догукатися до радянських солдатів із мечеті в афганському кишлаку. Не мулла, не муедзин і не простий селянин… Хто ж?..
Віктор Гребенюк. Новела «Тюхтій» Про таких кажуть: «лемішка», «тряпка», «ні риба ні м’ясо». І от зараз від нього залежить – померти людям чи жити...
Віктор Гребенюк. Новела «Список о здравії» Духівник дав їй важке завдання: «Молися за кривдників, а Бог все управить». І який результат? Що з кривдниками?..
Віктор Гребенюк. Новела «Alter ego» Латиною це означає «другий я». То може бути наш друг-нерозлийвода, чи клон-двійник, або ми самі, яких іще не знаємо. Чого варто чекати від нашого alter ego?..
Віктор Гребенюк. Новела «Щось із серцем» Молоденький священик зв’язався з бандюками, парафіяни розбіглися. Здається, виходу нема. Чи все-таки є?..
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери