Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Аудіо
Аудіо
Передача «Благо» 6 червня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 6-ї неділі після Пасхи (зцілення сліпонародженого). Про свято Вознесіння.
Передача «Благо» 30 травня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 5-ї неділі після Пасхи (розмова Христа і самарянки).
Передача «Благо» 23 травня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 4-ї неділі після Пасхи (зцілення розслабленого в купальні «Віфезда»). Українське радіо – про старо- та церковнослов'янську мови. Про святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, учителів слов'янських.
Передача «Благо» 9 травня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі Антипасхи. Олександр Биструшкін – про поминання померлих у світлі Воскресіння Христового.
Передача «Благо» 16 травня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі Жон-мироносиць.
Передача «Благо» 2 травня 2021 року Пасхальне вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Протоієрей Віктор Пушко – про значення Воскресіння Христового.
Передача «Благо» 25 квітня 2021 року Олександр Биструшкін – про євангельське читання Вербної неділі (Входу Господнього в Єрусалим). Протоієрей Андрій Власенко – про паломництво до Єрусалима (частина друга).
Передача «Благо» 18 квітня 2021 року Олександр Биструшкін – про євангельське читання 5-ї неділі Великого посту. Протоієрей Андрій Власенко – про паломництво до Єрусалима.
Передача «Благо» 11 квітня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 4-ї неділі Великого посту (зцілення біснуватого юнака). Мирослава Скрипка – про святителя Григорія Паламу.
Слово на похороні Сергія Сулими 7 квітня 2021 р. Слово митрополита Луцького і Волинського Михаїла на похороні Сергія Сулими, головного сержанта гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти військової частини А3892. Аудіо інформаційної служби єпархії.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери