Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Аудіо
Аудіо
Передача «Благо» 7 серпня 2016 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про святкування Хрещення Русі-України – в ефірі «5 каналу». Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про християнське милосердя для цього ж ЗМІ. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 7-ї після П’ятдесятниці (зцілення двох сліпих). Луцький міський декан протоієрей Михайло Онищук – про віру в прикмети й забобони. Настоятель парафії Великомученика й цілителя Пантелеймона в с. Рованці Луцького районного деканату протоієрей Сергій Коць – про цього угодника Божого (9 серпня).
Передача «Благо» 31 липня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про свято рівноапостольного князя Володимира Великого (28 липня) та День Хрещення Київської Русі-України. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про відзначення цієї події – в ефірі каналу «Еспресо Ті-ві». Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» з цієї ж нагоди. «Українське радіо» – про дохристиянськi вiрування праукраїнських племен.
Передача «Благо» 24 липня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 5-ї після П’ятдесятниці (вигнання з двох біснуватих легіону бісів). «Українське радіо» – про рівноапостольних княгиню Ольгу і князя Володимира.
Передача «Благо» 17 липня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 4-ї після П’ятдесятниці (зцілення слуги сотника).
Передача «Благо» 10 липня 2016 року Олександр Биструшкін – про євангельске читання неділі 3-ї після П’ятдесятниці (про світильник тіла). Протоієрей Віктор Кайда – про благовістя апостолів Петра й Павла.
Передача «Благо» 3 липня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 2-ї після П’ятидесятниці (Всіх святих землі Української). Євгенія Климчук – про святих Української Церкви.
Передача «Благо» 26 червня 2016 року Олександр Биструшкін – про неділю всіх святих. «Українське радіо» – про І століття Християнства.
Передача «Благо» 19 червня 2016 року Олександр Биструшкін – про Зішестя Святого Духа на апостолів. «Українське радіо» – про народження Церкви.
Передача «Благо» 12 червня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 7-ї після Пасхи (святих отців І Вселенського Собору). Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про справедливість «5 каналу». Протоієрей Віктор Пушко – про підготовку Всеправославного Собору та його бойкот деякими помісними Церквами. «Українське радіо» – про проголошення автокефалії Московським Патріархатом.
Передача «Благо» 5 червня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 6-ї після Пасхи (зцілення сліпонародженного) та Вознесіння Господнє. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про прохання у Бога «5 каналу».
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери