Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Аудіо
Аудіо
Слово перед пам’ятником Шевченка 10 березня 2016 р. Слово митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення заупокійної літії по Тарасові Шевченку в Луцьку, перед пам’ятником Кобзареві.
Передача «Благо» 6 березня 2016 року Заява прес-служби єпархії щодо реставрації луцького кафедрального собору Святої Трійці. Священик Станіслав Беспалов, викладач Волинської православної богословської академії, кандидат богословських наук, – про день відкритих дверей у цьому закладі. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі м’ясопусної, про Страшний суд. Священик Іван Гуреєв, настоятель парафії Архістратига Михаїла в с. Підгайці Луцького районного деканату, – про ознаки наближення кінця світу. «Українське радіо» – про історію, архітектуру, оздоблення православного храму. Протоієрей Віктор Пушко – про ставлення до відзначення Міжнародного жіночого дня (8 березня).
Передача «Благо» 28 лютого 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про передання храму малої Софії Київської нашій Церкві для звершення богослужінь, проповідь Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета на його освяченні. Інтерв’ю Святійшого про психологічну реабілітацію та духовну підтримку військослужбовців «5 каналу». Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про блудного сина та поминальні суботи. Проповідь Патріарха Філарета про поминання померлих. Віктор Гребенюк – до 145-ліття з дня народження Лесі Українки, аудіовистави «Що дасть нам силу?», «І ти колись боролась мов Ізраїль».
Передача «Благо» 21 лютого 2016 року Заява прес-центру Київської патріархії щодо Гаванської декларації Папи Римського Франциска та Патріарха Московського Кирила. Інтерв’ю Святійшого Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета виданню «Лівий берег». «Українське радіо» – про приєднання Київської Митрополії до Московського Патріархату. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі митаря та фарисея.
Передача «Благо» 14 лютого 2016 року Протоієрей Микола Шутяк – про видання першого молитовника українською мовою шрифтом Брайля. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 37-ї після П’ятдесятниці (про Закхея) та Стрітення Господнє (15 лютого). Протоієрей Юрій Близнюк, інспектор з питань місійної діяльності єпархії, – про значення храму та спільної моливи в ньому (з єпархіальної програми «Людина духовна» на обласному державному телебаченні). Проповідь Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про лихослів’я, роком боротьби з яким у Волинській єпархії оголосили 2016-й.
Передача «Благо» 7 лютого 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельске читання неділі 36-ї після П’ятдесятниці (прор зцілення сліпого). Протоієрей Михайло Бучак, настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Маяки (Княгинінок) Луцького районного деканату – про причини суїцидів і шляхи їх подолання (з єпархіальної програми «Що каже священик» на обласному державному телебаченні). «Українське радіо» – про святителя Йоана Золотоустого, перенесення мощей якого Церква відзначає 9 лютого.
Передача «Благо» 31 січня 2016 року Проповідь Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про євангельське читання неділі 35-ї після П’ятдесятниці (про слідування за Христом). Протоієрей Віктор Пушко – про реакцію Священного Синоду Київського Патріархату на заяви московського Патріарха Кирила на Синаксисі Помісних Православних Церков у Шамбезі. «Українське радіо» – про святителів Афанасія та Кирила, архієпископів Олександрійських (31 січня), преподобних Максима Сповідника та Максима Грека (3 лютого).
Передача «Благо» 24 січня 2016 року Мирослава Скрипка – про заклик Христа до покаяння (євангельске читання неділі після Богоявлення). Протоієрей Віктор Пушко – про мученицю Тетяну (25 січня). «Українське радіо» – про великого українського композитора Артемія Веделя та його духовні твори.
Передача «Благо» 17 січня 2016 року Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла для єпархіальної програми «Людина духовна» на обласному державному телебаченні. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельске читання неділі перед Богоявленням і значення цього свята.
Передача «Благо» 10 січня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельске читання неділі після Різдва Христового.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери