Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Аудіо
Аудіо
Передача «Благо» 1 травня 2022 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі Антипасхи. Олександр Биструшкін – про значення Воскресіння Христового.
Передача «Благо» 24 квітня 2022 року Пасхальне вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла.
Архієрей – про вогонь єднання 23 квітня 2022 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл розповідає про вогонь єднання, який привезуть до Луцька із Донбасу.
Передача «Благо» 17 квітня 2022 року Олександр Биструшкін – про значення Входу Господнього в Єрусалим. Мирослава Скрипка – про історію та сьогодення Єрусалима.
Передача «Благо» 10 квітня 2022 року Олександр Биструшкін – про духовну трагедію секуляризму, роздвоєння духовного та світського. Мирослава Скрипка – про преподобну Марію Єгипетську.
Передача «Благо» 3 квітня 2022 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 4-ї неділі Великого посту (про зцілення біснуватого юнака). Мирослава Скрипка – про преподобного Григорія Паламу, архієпископа Фесалонікійського.
Слово на похороні Іллі Симоновича 8 березня 2022 р. Слово митрополита Луцького і Волинського Михаїла у кафедральному соборі Святої Трійці на похороні Іллі Симоновича.
Передача «Благо» 27 лютого 2022 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі м`ясопусної. Настоятель храму Архістратига Божого Михаїла в с. Підгайці протоієрей Іван Гурєєв – про страшний суд.
Передача «Благо» 20 лютого 2022 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про блудного сина та м'ясопусну поминальну суботу.
Передача «Благо» 13 лютого 2022 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі митаря і фарисея. Олександр Биструшкін – про лицемір'я.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери