Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна→ Аудіо
Аудіо
Передача «Благо» 9 жовтня 2016 року Володимир Клименко – про апостола і євангеліста Йоана Богослова (9 жовтня). Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про свято Покрови Пресвятої Богородиці.
Передача «Благо» 2 жовтня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі після Воздвиження (про носіння хреста). Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про роль і значення чернецтва. «Українське радіо» – про історію зародження чернецтва.
Передача «Благо» 25 вересня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі перед Воздвиженням. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про історичні аналогії між рівноапостольним імператором Коснтантином Великим та рівноапостольним князем Володимиром Великим, а також про шанування чесного і животворчого хреста Господнього. Настоятель парафії Воздвиження хреста Господнього в с. Боратин Луцького районного деканату протоієрей Іван Пахолок – про це свято та історію боратинського храму.
Передача «Благо» 18 вересня 2016 року Протоієрей Василь Лозовицький – про євангельське читання неділі 13-ї після П’ятдесятниці (притча про виноградарів). Протоієрей Віктор Пушко – про Різдво Пресвятої Богородиці.
Передача «Благо» 11 вересня 2016 року Настоятель луцької парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії священик Андрій Ротченков – про Причастя, його необхідність та значення. Протоієрей Віктор Кайда – про Усікновення голови Йоана Предтечі. Протоієрей Віктор Пушко – про церковне новоліття, початок індикту (нового церковного року).
Передача «Благо» 4 вересня 2016 року Протоієрей Богдан Гринів – про євангельське читання неділі 11-ї після П’ятдесятниці (притча про двох боржників). Настоятель луцької парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії протоієрей Андрій Ротченков – про мучеників Адріана й Наталію (8 вересня) та християнську сім’ю. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про марновірство та забобони «5 каналу».
Передача «Благо» 28 серпня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про відзначення 25-ї річниці Незалежності України у єпархії. Олександр Биструшкін та Ольга Свиридюк – про Успіння Пресвятої Богородиці (28 серпня). Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про виховання дітей «5 каналу». «Українське радіо» – про духовну освіту в Україні в кінці ХVII – на поч. XVIII ст.
Передача «Благо» 21 серпня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 9-ї після П’ятдесятниці (ходіння Христа по воді). Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про значення молитви «5 каналу». «Українське радіо» – про історію Галицько-Волинської держави.
Передача «Благо» 14 серпня 2016 року Володимир Клименко – про Успенський піст та свято Всемилостивого Спаса, семи мучеників Маккавеєвих. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про суддів та корупцію «5 каналу». Настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Княгининок Луцького районного деканату протоієрей Михайло Бучак – про євангельське читання неділі 8-ї після П’ятдесятниці (про насичення п’ятьма хілібами та двома рибинами). Ольга Свиридюк – про свято Преображення Господнього.
Передача «Благо» 7 серпня 2016 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про святкування Хрещення Русі-України – в ефірі «5 каналу». Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про християнське милосердя для цього ж ЗМІ. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 7-ї після П’ятдесятниці (зцілення двох сліпих). Луцький міський декан протоієрей Михайло Онищук – про віру в прикмети й забобони. Настоятель парафії Великомученика й цілителя Пантелеймона в с. Рованці Луцького районного деканату протоієрей Сергій Коць – про цього угодника Божого (9 серпня).
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери