Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна→ Аудіо
Аудіо
Передача «Благо» 31 січня 2016 року Проповідь Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про євангельське читання неділі 35-ї після П’ятдесятниці (про слідування за Христом). Протоієрей Віктор Пушко – про реакцію Священного Синоду Київського Патріархату на заяви московського Патріарха Кирила на Синаксисі Помісних Православних Церков у Шамбезі. «Українське радіо» – про святителів Афанасія та Кирила, архієпископів Олександрійських (31 січня), преподобних Максима Сповідника та Максима Грека (3 лютого).
Передача «Благо» 24 січня 2016 року Мирослава Скрипка – про заклик Христа до покаяння (євангельске читання неділі після Богоявлення). Протоієрей Віктор Пушко – про мученицю Тетяну (25 січня). «Українське радіо» – про великого українського композитора Артемія Веделя та його духовні твори.
Передача «Благо» 17 січня 2016 року Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла для єпархіальної програми «Людина духовна» на обласному державному телебаченні. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельске читання неділі перед Богоявленням і значення цього свята.
Передача «Благо» 10 січня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельске читання неділі після Різдва Христового.
Передача «Благо» 3 січня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельске читання неділі святих отців (книга родоводу Ісуса Христа). «Живе TV» – про звичаї святкування Різдва Христового в Україні та різних країнах.
Передача «Благо» 27 грудня 2015 року Проповідь Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про євангельське читання неділі 29-ї після П’ятдесятниці (про покликаних та обраних). Протоієрей Віктор Пушко – про неділю праотців. Мирослава Скрипка – про мученика Вонифатія (1 січня). «Українське радіо» – про священномученика Ігнатія Богоносця (2 січня).
Передача «Благо» 20 грудня 2015 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 29-ї після П’ятдесятниці (про зцілення десятьох прокажених). «Українське радіо» – про святителя Амвросія Медіоланського (20 грудня). Проповідь Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про шанування та пізнання єдиного істинного Бога.
Хор «Аксіос»: «Милість миру» Піснеспів «Милість миру». Знаменний розспів у гармонізації Павла Чеснокова. Виконує чоловічий хор храму Холмської ікони Божої Матері «Аксіос».
Хор «Аксіос»: «Херувимська пісня» Піснеспів «Херувимська пісня». Розспів Соловецького монастиря. Виконує чоловічий хор храму Холмської ікони Божої Матері «Аксіос».
Хор «Аксіос»: «Достойно є» Піснеспів «Достойно є» Артема Веделя. Виконує чоловічий хор храму Холмської ікони Божої Матері «Аксіос».
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери