Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини Діти і молодь
Діти і молодь
22 грудня 2019 р. Передача вогню. Світлина іномраційної служби єпархії.
Пластуни передали вифлеємський вогонь Скаути привезли до кафедрального собору Святої Трійці вогонь, запалений на місці народження Ісуса Христа.
24 грудня 2019 р.
10 грудня 2019 р. Під час обговорення. Світлина з сайту Vpba.edu.ua.
У ВПБА обговорювали екологічні проблеми Зі студентами Волинської православної богословської академії зустрілися представник влади та науковець, повідомив сайт vpba.edu.ua.
13 грудня 2019 р.
Телепередача «Духовна абетка»
АНОНС: Телепередача «Духовна абетка» – про християнське виховання У 7-му випуску щотижневої програми говоритимуть представники Центру християнського виховання дітей і молоді в Луцьку.
12 грудня 2019 р.
8 грудня 2019 р. Перше заняття у недільній школі. Світлини з архіву протоієрея Віктора Михалевича
У Дитячій церкві – перше заняття При новій луцькій парафії Введення у храм Пресвятої Богородиці (вул. Конякіна, 25-В) почала функціонувати недільна школа...
9 грудня 2019 р.
3 грудня 2019 р. Лекція для учнів 9-11 учнів гімназії №4. Світлини з «Фейсбук» сторінки парафії.
Священник про наслідки модних тенденцій За ініціативою луцького міського декана протоієрея Михайла Онищука в гімназії № 4 ім. Модеста Левицького обласного центру відбулась лекція...
4 грудня 2019 р.
Світлини з «Фейсбук»-сторінки недільної школи.
Вихованці недільної школи створили унікальні ікони Учнів Центру християнського виховання дітей та молоді в Луцьку навчали писати технікою народного малярства на склі. Про це повідомлено на сторінці Центру у «Фейсбуці».
2 грудня 2019 р.
27 листопада 2019 р. Новозбудований майданчик біля храму Апостола Филипа. Світлина з сайта pershyj.com.
На Филипа луцькій церкві подарували дитячий майданчик Такий дар отримала парафія Апостола Филипа в день престольного празника, повідомив сайт pershyj.com.
29 листопада 2019 р.
АНОНС: У дитячій церкві – перше храмове свято 4 грудня, у середу, луцька парафія Введення в храм Пресвятої Богородиці проведе перший престольний празник.
28 листопада 2019 р.
24 листопада 2019 р. Під час заходу «Жнива скорботи». Світлини з архіву священника Корнелія Хруща.
Вихованці недільної школи провели захід «Жнива скорботи» Учні Центру християнського виховання дітей і молоді в Луцьку вперше влаштували виховну акцію на спомин про Голодомор 1932–1933 рр.
26 листопада 2019 р.
15 листопада 2019 р. Заняття з мульттерапії. Світлини з сайта lutskrada.gov.ua.
«Мирт» долучився до проєкту з мульттерапії Молодіжна платформа «Мирт», що діє в жидичинському чоловічому монастирі Святителя Миколая Чудотворця, долучилась до нового інтеграційного проєкту з мульттерапії, організованого Управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради...
20 листопада 2019 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери