Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниЗавершилося паломництво в лікарняних закладах
Новини

Завершилося паломництво в лікарняних закладах

1 листопада 2016 р. Початок паломництва по медичних закладаї Луцька з іконою преподобного Амфілохія Почаївського із частинкою його мощей. Світлина інформаційної служби єпархії Протягом двох тижнів у медичних закладах Луцька лікарі та пацієнти молилися перед іконою преподобного Амфілохія Почаївського із частинкою його мощей. Святиню для цієї прощі передала парафія Преподобної Параскеви Сербської, що в с. Затурці Локачинського деканату.

Богомілля розпочав митрополит Луцький і Волинський Михаїл 1 листопада. У храмі Великомученика і цілителя Пантелеймона обласної клінічної лікарні з владикою, зокрема, служили віце-канцлер та старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний (організатор паломництва) і душпастирі медзакладів обласного центру.

Далі молебні з акафістами правили: у пологовому будинку, станції швидкої медичної допомоги, обласній дитячій лікарні, міській клінічній лікарні, поліклініках № 1–3, військовому госпіталі ветеранів, туб- і онкодиспансерах, хосписі, інфекційній лікарні, обласній лікарні в с. Боголюби та психіатричній лікарні № 1 (с. Липини).

Таку прощу проведено вже вчетверте. Минулого року в медустановах служили акафіст перед ковчегом із частинкою мощей св. Пантелеймона Цілителя.

17 листопада 2016 р. Інші новини за рубриками: Капеланська служба єпархії, Протоієрей Олександр Безкоровайний, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери