Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУ Луцьку розпочалося паломництво в медичних закладах
Новини

У Луцьку розпочалося паломництво в медичних закладах

1 листопада 2016 р. Акафіст Святому Амфілохію у обласній клінічній лікарні, у Луцьку. Світлина інформаційної служби єпархії.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл розпочав прощу з іконою преподобного Амфілохія Почаївського із частинкою його мощей в обласній клінічній лікарні. Як повідомляла інформаційна служба єпархії, реліквію для цього богомілля передала парафія Преподобної Параскеви Сербської с. Затурці Локачинського деканату.

У Свято-Пантелеймонівському храмі обллікарні разом із владикою акафіст св. Амфілохієві служили: віце-канцлер і старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний, настоятель лікарняної парафії протоієрей Назар Бабій, інші капелани місцевих медичних закладів, медперсонал та пацієнти.

Промовляючи слово, архієрей зазначив: мета цієї прощі – підбадьорити людей, попросити в Бога благословіння для всіх, хто хворіє, і просити за їх швидке одужання, просити мудрості й професіоналізму для лікарів, але найбільше просити для душ спасіння і прощення гріхів. Адже віра наша кріпиться на Божих словах, нашій великій надії та молитвах. Господь дає нам «життя безгрішне, бездоганне, святе і праведне», а неміч людська, спокуси не завжди сприяють нашому життю і приводять нас до поганих вчинків. Наслідком же багатьох вчинків є хвороби. Але сьогодні ми віримо, що воскреслиий Ісус Христос надихає й утверджує нас.

Надалі служитимуть молебні з акафістами у таких закладах:

2 листопада – Волинський пологовий будинок, 11 год.;

3 листопада – станція швидкої медичної допомоги (10 год.) та обласна дитяча лікарня (12 год.);

4 листопада – міська клінічна лікарня (початок цієї й наступних відправ ще узгоджують);

8 листопада – поліклініка № 2;

9 листопада – поліклініка № 1;

10 листопада – поліклініка № 3 та військовий госпіталь ветеранів;

11 листопада – тубдиспансер, онкодиспансер, хоспис;

15 листопада – інфекційна лікарня, Волинська обласна лікарня (с. Боголюби);

16 листопада – Волинська психіатрична лікарня № 1 (с. Липини).

1 листопада 2016 р. Інші новини за рубриками: Луцький міський деканат, Священик Назар Бабій, Протоієрей Олександр Безкоровайний, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери