Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини Нецькар Микола, протоієрей
Протоієрей Микола Нецькар
14 квітня 2017 р. Страсний хресний хід від церкви Йоана Богослова, що в Замку Любарта до кафедрального собору Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії.
У Луцьку відбувся Страсний хресний хід В обласному центрі відбулася загальноміська хода з 12-ма зупинками (стояннями), що відображають останні події земного життя Христа...
14 квітня 2017 р.
10 березня 2017 р. Заупокійна молитва у Луцьку з нагоди чергової річниці упокоєння Тараса Шевченка. Очолює митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлина інформаційної служби єпархії.
У деканатах єпархії помолилися за Тараса Шевченка З нагоди чергової річниці упокоєння великого Кобзаря духовенство та миряни піднесли заупокійну молитву.
10 березня 2017 р.
У кафедральному соборі Святої Трійці відправляють чин похорону військовослужбовця 54-ї ОМБр, який загинув у зоні АТО. Світлина інформаційної служби єпархії.
У Луцьку відспівали загиблого воїна Сергія Мокренка У кафедральному соборі Святої Трійці відправили чин похорону військовослужбовця 54-ї ОМБр, який загинув у зоні АТО. Богослужіння очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Із ним правив декан собору протоієрей Микола Нецькар та інше духовенство.
2 березня 2017 р.
19 грудня 2016 р. Традиційне засвічення наворічної ялинки на Театральному майдані Луцька. Світлина інформаційної служби єпархії.
Єпархія вшанувала свято Миколая Чудотворця (доповнено) В обласному центрі та деканатах єпархії відбулися святкові богослужіння, духовенство й миряни організовували й брали участь у різноманітних заходах до цього дня...
22 грудня 2016 р.
21 листопада 2016 р. Панахид біля фотостенду Небесної Сотні та загиблих в АТО. Світлини інформаційної служби єпархії.
У День гідності та свободи молилися за героїв 21 листопада, коли Церква відзначає Собор Архістратига Михаїла та iнших небесних сил безплотних, священнослужителі й миряни Волині молитовно вшанували героїв «Небесної сотні» й АТО з нагоди Дня гідності та свободи...
21 листопада 2016 р.
21 вересня 2016 р. Кресний хід від храму Холмської ікони Богоматері до Музею волинської ікони. Світлина інформаційної служби єпархії
У Луцьку вшанували Холмський образ Богоматері З нагоди свята цієї ікони в день Різдва Пресвятої Богородиці в обласному центрі відбулося паломництво до оригіналу чудотворного образа, який датується ХІ ст. та зберігається у Музеї волинської ікони...
21 вересня 2016 р.
У кафедральному соборі пом’янули Георгія Гонгадзе На прохання Волинської незалежної медіа-профспілки у луцькому кафедральному соборі Святої Трійці 16 вересня відправили заупокійну літію по Георгію Гонгадзе та іншим убитим журналістам...
16 вересня 2016 р.
9 вересня 2016 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл окроплює освяченою водою першокурсників Луцького національного технічного університету. Світлина інформаційної служби єпархії.
Духовенство взяло участь у святкуванні 50-річчя ЛНТУ Митрополит Луцький і Волинський Михаїл із нагоди ювілею Луцького національного технічного університету очолив молитву та окропив першокурсників освяченою водою.
9 вересня 2016 р.
9 вересня 2016 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл освячує пульмонологічне відділення. Світлина інформаційної служби єпархії.
Митрополит освятив нове відділення обласної лікарні У Волинській обласній клінічній лікарні митрополит Луцький і Волинський Михаїл відправив чин освячення новоствореного пульмонологічного відділення.
9 вересня 2016 р.
28 серпня 2016 р. Єпископ Володимир-Волинський Матфей освячує пам'ятники на Алеї Слави. Світлина з сайту ar.volyn.ua
Єпархія вшанувала загиблих під Іловайськом У деканатах єпархії священнослужителі правили панахиди за загиблими бійцями під Іловайськом, і брали участь у пам’ятних заходах.
30 серпня 2016 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери