Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини Марія (Ігнатенко), ігуменя
Ігуменя Марія (Ігнатенко)
27 cерпня 2017 р. Освячення монастиря Покрови Пресвятої Богородиці у с. Тростянець. Очолює митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлина інформаційної служби єпархії.
У Тростянці освячено Покровський жіночий монастир Митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив приміщення Свято-Покровської обителі у цьому селі Ківерецького деканату.
28 серпня 2017 р.
27 травня 2017 р. У  храмі Святої Трійці, що в с. Тростянець Ківерецького деканату. Світлина з архіву ігумені Маріі (Ігнатенко)
Новий жіночий монастир запрошує на богослужіння У новоствореній обителі Покрови Пресвятої Богородиці, що в с. Тростянець Ківерецького деканату, розпочалися регулярні Відправи, на які запрошує вірних – місцевих парафіян і паломників звідусіль – намісниця ігуменя Марія (Ігнатенко)...
31 травня 2017 р.
Жіночий монастир Різдва Христового у Володимирі-Волинському. Світлина з сайту volynnews.com
Будівля володимирського монастиря – у критичному стані Намісниця жіночої обителі Різдва Христового у Володимирі-Волинському ігуменя Марія (Ігнатенко) звернулася до облради з проханням врятувати цю пам’ятку архітектури національного значення...
3 жовтня 2016 р.
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл приймає вітання з нагоди 50-річчя. Світлина інформацйної служби єпархії.
Єпархія відзначила 50-річчя митрополита Михаїла Святкові заходи розпочались 11 травня Божественною Літургією в кафедральному соборі Святої Трійці в Луцьку, після якої владика приймав вітання від духовенства та мирян. А по обіді в міському Палаці культури відбулась урочиста академія.
12 травня 2016 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери