Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниМарія (Ігнатенко), ігуменяНовий жіночий монастир запрошує на богослужіння
Новини

Новий жіночий монастир запрошує на богослужіння

27 травня 2017 р. У  храмі Святої Трійці, що в с. Тростянець Ківерецького деканату. Світлина з архіву ігумені Маріі (Ігнатенко)

У новоствореній обителі Покрови Пресвятої Богородиці, що в с. Тростянець Ківерецького деканату, розпочалися регулярні Відправи, на які запрошує вірних – місцевих парафіян і паломників звідусіль – намісниця ігуменя Марія (Ігнатенко).

Поки не збудовано домовий храм монастиря, богослужіння за участю черниць проходитимуть у парафіяльній церкві Святої Трійці: щосереди перед Тростянецькою чудотворною іконою Божої Матері «Одигітрія» – водосвятний молебень о 10.00; щодня о 17.00 монахині перед образом читатимуть акафіст; у кожну останню суботу місяця опівночі – Божественна Літургія (з п’ятниці на суботу).

Перша нічна Служба Божа відбулася 27 травня. Її правили настоятель місцевої парафії протоієрей Сергій Ледвовк та військовий капелан частини 1141 Національної гвардії України в Луцьку священик Сергій Лівончук.

За докладнішою інформацію щодо діяльності Свято-Покровської обителі звертайтеся до матінки Марії за тел. (050) 988-15-08.

31 травня 2017 р.
Інші новини за рубриками: Чернецтво, Деканат монастирів, Протоієрей Сергій Ледвовк, Ігуменя Марія (Ігнатенко)
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери