Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Новини
Новини
Січневе число «Волинських єпархіальних відомостей»
Перший у ПЦУ номер єпархіальної газети Вийшло друком січневе число «Волинських єпархіальних відомостей», уже як часопису Православної Церкви України.
11 січня 2019 р.
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл разом із настоятелем парафії с. Мерва протоієреєм Павлом Кліцуком. Світлина інформаційної служби єпархії.
На Горохівщині громада МП увійшла в ПЦУ Парафія Різдва Пресвятої Богородиці в с. Мерва у день Різдва Христового перейшла з Московського Патріархату в Православну Церкву України.
10 січня 2019 р.
Первомученик архідиякон Стефан
Церковний календар: що відзначаємо 9 січня Цього дня особливо вшановуємо апостола, первомученика архідиякона Стефана; парафія в Торчині Луцького районного благочиння має храмовий празник.
8 січня 2019 р.
7 січня 2019 р. Різдвяне Богослужіння у кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії.
Митрополит Михаїл: Вифлеємська зірка засяяла над Україною З нагоди Різдва Христового у кафедральному соборі Святої Трійці Божественну Літургію очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.
7 січня 2019 р.
Собор Пресвятої Богородиці
Церковний календар: що відзначаємо 8 січня Цього дня – Собор Пресвятої Богородиці, храмовий празник двох парафій нашої єпархії та інші церковні дати.
7 січня 2019 р.
Почаївська лавра
Прощі у січні й наступних місяцях Єпархіальний паломницький центр «Україна» повідомив про заплановані поїздки до різних святинь ближчим часом...
6 січня 2019 р.
5 січня 2019 р. Підписання Томосу. Світлина з сайта Cerkva.info.
Отримання Томосу: наш владика брав участь у цих подіях Митрополит Михаїл перебував у складі делегації Православної Церкви України під час молитовних заходів, на яких Вселенський Патріарх Варфоломій надав автокефалію ПЦУ.
6 січня 2019 р.
4 січня 2019 р. Під час молитви у храмі Преподобного Іова Почаївського у Луцьку. Світлини з архіву Наталії Гуркіної.
У луцькому храмі молилися за військовополонених У церкві Преподобного Іова Почаївського (бульвар Дружби народів, 16) вознесли молитву за військовополонених.
6 січня 2019 р.
3 січня 2018 р. Під час Служби у військовому шпиталі. Світлина з архіву священика Сергія Мельничука.
Перша Відправа в новому Божому домі У тільки-но відремонтованому приміщенні, що в Луцькому гарнізонному військовому госпіталі, після освячення й водосвятного молебню відбулась Божественна Літургія.
6 січня 2019 р.
Тримісячна Єва Грибок
У Горохові новий рік розпочали з доброї справи Парафія Вознесіння Господнього цього міста пожертвувала гроші на лікування хворої дитини. Про це повідомив настоятель громади протоієрей Андрій Сидор.
3 січня 2019 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери