Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниМихалевич Віктор, протоієрейМожемо стати успішними, будучи християнами, стверджує священик
Новини

Можемо стати успішними, будучи християнами, стверджує священик

Протоієрей Віктор Михалевич у єпархіальній передачі «Людина духовна». Кадр із відео державного телеканалу «Нова Волинь».

Про релігійні основи успішності у черговій єпархіальній передачі «Людина духовна» в ефірі державного телеканалу «Нова Волинь» розповів протоієрей Віктор Михалевич, капелан СНУ ім. Лесі Українки, настоятель храму Апостолів Петра і Павла с. Коршовець Луцького районного деканату.

Перший закон успішності міститься у притчі про мудрого управителя, наводить приклад панотець. Вірний у малому перед Господом буде поставлений вірним у великому, як подає нам Євангеліє. Маємо розуміти, що все належить Богу, Який дає нам таланти. Тому накопичувати лише земні багатства немає сенсу, бо написано в Святому Письмі: «Їж, душе, пий та веселися, але не забудь, що цієї ночі душу твою заберу від тебе».

За словами душпастиря, успішною людиною є та, яка наблизилася до Творця. Сильні Богом люди – то преподобні, які пішли за Христом, уподібнилися Йому. «Ціль життя людини – преобразитися, духовно зростати».

Православні християни не обов’язково мають бути бідняками, як здається декому. Серед святих є й багаті: царі Давид, Соломон, праведний Іов... Просто вони не мали грошолюбства, говорить о. Віктор. Ціль їхнього життя – бути з Богом, служити Йому, а не мамоні. Можна бути православним і разом з тим успішним та процвітаючим, зазначив насамкінець священик.

Автор програми – протоієрей Микола Шутяк, настоятель парафії Святителя Миколая Чудотворця в обласному дитячому територіальному медичному об’єднанні.

25 лютого 2016 р. Інші новини за рубриками: Луцький районний деканат, Протоієрей Віктор Михалевич, Протоієрей Микола Шутяк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери